آخرین اطلاعیه ها
حزب کمونیست کارگری ایران :”جمهوری اسلامی، نمیخواهیم، نمیخواهیم!” این شعار باید در سراسر ایران طنین افکن شود!
شنبه, ۹ام دی, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

مردم آزادیخواه
اعتراضات شما بیانگر شروع دور جدیدی از اعتراضات توده ای برای سرنگونی رژیم اسلامی است. این اعتراضات اکنون مانند آتش وحشی زبانه میکشد و از شهری به شهری دیگر کشیده میشود. در این اعتراضات شعارها و خواستهای بسیاری مطرح شده است. اما یک شعار، خصلت نمای این دور از اعتراضات است: “حکومت اسلامی، نمیخواهیم، نمیخواهیم!” این شعار چکیده اعتراضاتی است که در طی نزدیک به چهار دهه اعتراضات در جامعه در جریان داشته است. این شعار باید در سراسر ایران طنین افکن شود.

این شعار شما به درستی نشان میدهد که هرگونه سازش و توهمی به حکومت دزدان و قاتلان اسلامی، یک توهم مخرب و تلاشی برای حفظ حکومت استثمارگران اسلامی است. این شعار نشان میدهد که کوچکترین سازش با این رژیم ضد زن، ضد آزادی، ضد رفاه، ضد خوشی، ضد کارگر، ضد جوان، ممکن نیست. این شعار دست به ریشه برده است. فریاد میزند که هرگونه تغییری در زندگی مردم و کسب حقوق مردم مستلزم سرنگونی تمام و کمال حکومت اسلامی است. این شعار باید در سراسر ایران طنین افکن شود.

ما میتوانیم و باید تضمین کنیم که مبارزه برای بزیر کشیدن رژیم نکبت بار اسلامی هر چه گسترده تر، هدفمندتر و قدرتمندتر به پیش رود و هر چه سریعتر و کم مشقت تر به نتیجه برسد. شما میتوانید کار رژیم اسلامی را تمام کنید. میتوانید به حکومت نزدیک به چهار دهه سیاهی و تباهی و فقر و فلاکت و استثمار و سرکوب توده های مردم پایان دهید.

اعتراضات جاری تنها شروع خیزش عظیم توده ای است که در راه است. نبردهای بسیاری در جریان است. در این نبردها و در این جنگ میتوان و باید پیروز شد. باید متحد و متشکل تعرضات هر روزه رژیم و دستگاه سرکوبش را خنثی کرد و در هم شکست. باید به هر شکل که میتوانیم متشکل شویم و خود را برای گسترش اعتراضات و نقشه مند کردن آن آماده تر سازیم. پیشروی ما منوط به متحد و متشکل بودن ما و اتحاد ما با خواستهای پایه ای و دیرینه مردم یعنی آزادی و برابری و رفاه و جامعه انسانی است. آزادی زندانیان سیاسی، محاکمه شکنجه گرانی که عزیزان مردم را به قتل رسانده اند، محاکمه دزدانی که با حیف و میل و چپاول صندوقهای تامین اجتماعی و صندوقهای بازنشستگی مردم را به خاک سیاه نشانده اند، لغو جداسازی ها و کلیه قوانین ضد زن، لغو محازات اعدام، برقراری آزادی بی قید و شرط بیان و اعتراض و تشکل و خواست های رفاهی اکثریت عظیم مردم از جمله خواست هایی که است که در کنار شعار سرنگونی جمهوری اسلامی باید همه جا طنین انداز شود.

مردم آزادیخواه
تحولات امروز فقط بر سر بود و نبود رژیم اسلامی نیست. آنچه امروز میگذرد تعیین میکند که فردا دهها میلیون انسان چگونه خواهند زیست. از هم اکنون کشمکش طبقات و جنبشهای اجتماعی بر سر اینکه چه نظامی باید بر جای رژیم اسلامی بنشیند در بطن مبارزه علیه این حکومت آغاز شده است و در پی سرنگونی رژیم اسلامی و تا تثبیت حکومت بعدی ادامه خواهد یافت. انتخابی بزرگ دارد صورت میگیرد. آینده میتواند شاهد پیروزی ما باشد. شاهد برپایی جامعه ای بدون استثمار، بدون فقر، بدون طبقات بالادست و فرو دست، بدون استبداد، بدون ضدیت با زن، بدون اعدام، بدون حجاب اسلامی، بدون زندان و شکنجه، بدون حاکمیت خرافات مذهبی و سنتها و اخلاقیات ارتجاعی، بدون نابرابری، و بدون هرگونه تبعیضی. در یک کلام آینده میتواند شاهد پیروزی ما و برپایی جامعه آزاد و برابر و مرفه و انسانی باشد!

مرگ بر جمهوری اسلامی
آزادی، برابری، حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب کمونیست کارگری ایران
۹ دیماه ۱۳۹۶، ۳۰ دسامبر ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
بیانیه حزب کمونیست کارگری ایران: تمام زندانیان سیاسی باید فورا آزاد شوند تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری: سیاست مماشات جویانه اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی محکوم است! دعوت از بروجردی باید فورا پس گرفته شود! حزب کمونیست کارگری ایران:بازنشستگان باز هم میایند اتحادیه آزاد کارگران ایران: کارگران بازنشسته کیان تایر اول بهمن ماه در مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت دست به تجمع خواهند زد بیانیه‌ی شوراهای صنفی سراسر کشور: در محکومیت 《سناریوسازی‌های اخیر علیه شوراهای صنفی》و بازداشت گسترده دانشجویان و فعالان صنفی》 کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری: با شرکت صدها نفر از زنان و مردان انقلابی در شهر سنندج دهمین سال یاد ابراهیم لطف الهی برگزار شد!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com