آخرین اطلاعیه ها
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی: به خواست سهیل عربی پاسخ مثبت بدهید! سفره نوروز در کنار خانواده‌های زندانیان سیاسی در مقابل زندانها
پنجشنبه, ۲۴ام اسفند, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

به همه انسانهای آزادیخواه، مردم مبارز؛

سال نو، بهار نو بر همه شما مبارک. بهاران خجسته باد! این پیام سهیل عربی است! از سلولهای شکنجه‌گاه‌های او و یارانش:

سفره‌های هفت سین را مقابل زندانها پهن کنید. . .  از همه حامیان زندانیان سیاسی می‌خواهم که من و یارانم را در این راه تنها نگدارند . . . با در دست گرفتن عکس‌های زندانیان سیاسی به آنها پیام دهید که تنها نمانده‌اند!

بهار از راه می‌رسد، از پشت دیوارهای قطور و از لابه لای میله‌های زندان‌ها به درون می‌خزد، بساط پهن می‌کند، سال نو شکوفه می‌دهد، نوروز را می‌آورد به سلولهای صدها زندانی سیاسی جسور و مبارزی که بدون خانواده‌هایشان، بدون عزیزانشان سال نو را به انتظار نشسته‌اند!

خانواده‌های مضطرب و نگران، در تشویشی جانکاه، درد دوری عزیزانشان بر دل، در اعتراض به دستگیری و حبس آنان، سال کهنه را در مقابل زندانها با پهن کردن سفره هفت سین، نو می‌کنند.

این اعتراض به حق را باید گسترش داد! در همه جا، هر جا که زندانهای سیاسی برپاست، سفره هفت سین پهن کنید، سرود آزادی بخوانید!

ایستادگی ستودنی زندانیان سیاسی و خانواده‌های آنها باید با وسیعترین پشتیبانی و قدرشناسی از سوی همه مردم ‌آزادیخواه به بستری برای آزادی همه زندانیان سیاسی بدل شود.

 

سهیل عربی زندانی سیاسی که در اعتراض به شکنجه و فشار سیستماتیک قوه قضائیه بر خود و هم بندانش در اعتصاب غذا است، از همه شما خانواده‌های زندانیان سیاسی می‌خواهد که سفره هفت سین خود را در اعتراض به حبس عزیزانتان، در مقابل زندانها پهن کنید. از همه شما مردم آزادیخواه می‌خواهد چون همیشه این خانواده‌‌های نگران را تنها نگذارید. در کنارشان باشید. سفره هفت سین مشترک برپا کنید، فریاد زندانی سیاسی آزاد باید گردد سر بدهید!

مبارزه برای آزادی کلیه زندانیان سیاسی بخش جدایی ناپذیر از نبرد سرنوشت‌ساز بین ما مردم و جمهوری اسلامی است. باید فرزندانمان را پس بگیریم! این جدال نابرابر تا آزادی کلیه زندانیان سیاسی همچنان ادامه خواهد یافت!

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۲۳ اسفند ۱۳۹۶

۱۴ مارس ۲۰۱۸

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب چپ سوئیس نیز به قطعنامه ما علیه جمهوری اسلامی پیوست, جای جمهوری اسلامی در سازمان جهانی کار نیست! حزب کمونیست کارگرى – واحد انگلیس: نازنین زاغرى رتکلیف باید فورا و بدون قید و شرط آزاد شود! حزب کمونیست کارگری: اخباری از اعتراضات کارگری کمیته  کردستان حزب کمونیست کارگری: ترورسامان دانشور توسط  “پژاک” را قویا محکوم میکنیم! آخرین تحولات در تنش بین آمریکا و جمهوری اسلامی- مصاحبه با حمید تقوائی چند کلیپ در حمایت از خواست آزادی نازنین زاغری_رتکلیف و اعلام همبستگی با اعتصاب غذای ریچارد رتکلیف، همسر نازنین، در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com