آخرین اطلاعیه ها
کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری: شهردار گنجه ترور شد، تروریسم اسلامی محکوم است!
یکشنبه, ۱۷ام تیر, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

بر طبق اخبار رسانه های جمهوری آذربایجان، شهردار گنجه روز ۱۱ تیرماه هدف تیراندازی یک تروریست اسلامی قرار گرفت و به شدت زخمی شد.

 طبق گزارشهای اعلام شده در این رسانه ها، یونس صفروف شهروند روسیه و عامل شلیک به شهردار گنجه در سال ۲۰۱۶ به مدت هشت ماه در شهر قم اقامت داشته و بعدا در قالب نیروهای حامی بشار اسد به سوریه اعزام شده و در آنجا آموزش نظامی دیده بود.  

 برطبق همین گزارشها او قصد داشته سازمانی تحت عنوان “وحدت مسلمانان آذربایجان” برای برقراری دولتی اسلامی تحت قوانین شریعت در کشور آذربایجان تشکیل دهد. جمهوری اسلامی قبلا هم در جمهوری آذربایجان تحرکات تروریستی داشته است. برای مثال در سال ۲۰۱۱ نویسنده رافق تقی به جرم توهین به پیغمبر اسلام بدست اوباش اسلامی به قتل رسید. جنایتی که تعدادی آیت الله ریز و درشت از جمله فاضل لنکرانی با فتواهای قتلشان در آن شریک بودند.

 جمهوری اسلامی با ترور متولد شده و با اشاعه ترور شهروندان در داخل و راه انداختن و حمایت از باندهای تروریست اسلامی در جهان به حیات خود ادامه داده است. ترور وجهی جدانشدنی از ماهیت این حکومت است. تعداد زیادی در خارج از ایران بدست عوامل این حکومت ترور شده اند و همین هفته گذشته هم تعدادی دیپلمات-تروریست جمهوری اسلامی در کشورهای اروپایی دستگیر شدند.

 کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری ضمن محکوم کردن توطئه ها و اعمال تروریستی این حکومت در کشور آذربایجان، اعلام میکند که زمانی منطقه از شر تروریسم اسلامی رها خواهد شد که منشا آن یعنی جمهوری اسلامی بدست مردم ایران سرنگون شود.

 

حزب کمونیست کارگری برای پایان دادن به حیات حکومت اسلامی و برقراری یک جامعه آزاد، برابر، مرفه و انسانی، جامعه ای رها از ترور و آدمکشی مبارزه میکند. اعتراضات گسترده، تعرضی و تعطیل ناپذیر در ایران نشان میدهد که شمارش معکوس برای پایان دادن به عمر نکبت بار حکومت اسلامی آغاز شده است.

 

سرنگون باد جمهوری اسلامی ایرن!

کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری ایران

۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۸ جولای ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
برنامه اول ماه مه در تورنتو اخبار و گزارشات سیل یکشنبه اول اردیبهشت: محور ریلی خرمشهر – اهواز مسدود شد.جاده خرمشهر به اهواز غرق در سیلاب .آبگرفتگی در محور اهواز – آبادان فراخوان معلمان به تجمعات سراسری در مقابل مراکز آموزش و پرورش خلاصه برخی از مهمترین خبر های مربوط به سرکوب و اعدام  و اعتراض علیه آن در ایران- پنجشنبه ۲۹ فرودین ۱۳۹۸ برابر با ۱۸ آوریل ۲۰۱۹ تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری: زنده باد اول مه، نابود باد بردگی سرمایه! تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری:زنده باد اول مه، نابود باد بردگی سرمایه!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com