آخرین اطلاعیه ها
جهت اطلاع عموم؛ استفاده غیر مجاز از اطلاعیه‌‌های کمیته مبارزه برای ‌آزادی زندانیان سیاسی محکوم است!
سه شنبه, ۱۵ام آبان, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

اخیرا مشاهده شده است که جریان بدسابقه‌ و بی اصولی که به نام دفاع از زندانی سیاسی برای خود دکان و دستک ساخته ‌است، از ادبیات و اطلاعیه‌‌های کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی بدون ذکر نام منبع و یا با حذف امضا در گروه تلگرامی و وب سایت منسوب به خود سوءاستفاده می‌کند.

این اعمال قطعاًنه از چشم ما و نه از دید خانواده زندانیان سیاسی و فعالین این عرصه پنهان نیست. این نه فقط یک سرقت سیاسی بلکه مغشوش کردن فضای سالم فعالیت برای دفاع از زندانیان سیاسی است.

به نظر می‌رسد کلاً این جریان به دزدی خو کرده‌ است. پس از سرقت پاسورد صفحه فیسبوک، اینستاگرام و ایمیل‌‌‌ درسو حتی استفاه غیر مجاز از آرم شناخته شده کمیته تا بالا ‌کشیدن کانال تلگرامی یک فعال کارگری و زندانی سیاسی سرشناس، به سرقت اطلاعیه‌های کمیته و درج بدون ذکر نام و منبع آن در صفحات منسوب به خود روی آورده است. اینگونه اعمال قبیح، به روش جاری در مناسبات معمول آنان بدیل گردیده است.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی هرگونه جعل و انتشار اطلاعیه‌های خود را بدون ذکر نام منبع آن، عملی بشدت غیر سیاسی و بدور از پرنسیپ‌های شناخته شده و معمول فعالیت سیاسی و اجتماعی می‌داند.این اعمال زشت را بشدت تقبیح می‌کنیم و به هیچ عنوان مجاز نمی‌شناسیم.

تأکید می‌کنیم، تمامی اطلاعیه‌ها و موضع‌گیری‌‌های رسمی کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در کانال تلگرامی کمیته و نیز وب‌سایت کمیته در آدرس زیر قابل پیگری و دسترسی است. ذکر و انتشار ‌اطلاعیه و سایر ادبیات کمیته تنها با قید منبع آن مجاز است. امیدواریم این تذکر آخرین تشبث و دست‌‌درازی به نهاد ما باشد.

http://cfppi.org

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۱۵ آبان‌ ۱۳۹۷

۵ نوامبر ۲۱۰۸

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com