آخرین اطلاعیه ها
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی: ما همه اسماعیل بخشی هستیم! ما همه هفت تپه ای هستیم!
چهارشنبه, ۷ام آذر, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

اسماعیل بخشی باید بدون درنگ و هیج قید و شرطی آزاد شود!

هر کجای دنیا هستیم، به کارزر آزادی اسماعیل بخشی بپیوندید!

 

کارگران هفت‌تپه بیش از سه هفته است در اعتراض به نپرداختن دستمزد خود و خصوصی سازی شرکت، دست از کار کشیده‌اند، کارگران امروز چهارشنبه ۷ آذر نیز با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری شوش بر تحقق خواسته‌های قبلی خود پا فشاری کردند.

خانواده کارگران به این اعتراضات ملحق شده اند و مردم در کوچه و خیابان شوش به آنها پیوسته‌اند، کسبه شوش نیز در اتحاد با اعتصاب کارگران به اعتصاب دست زدند، معلمان، دانشجویان و مردم به حمایت وسیع و قابل چشمگیری از کارگران هفت تپه برخاسته اند، کارگران فولاد ملی اهواز و نیشکر هفت تپه با شعار، هفت تپه، فولاد، اتحاد، اتحاد این‌روزها تصویر قدرتمند و با شکوه اتحاد کارگران را جلوی چشمان جامعه گرفته‌اند!

حکومت اسلامی از سر ترس و استیصال، تعدادی از رهبران و نمایندگان کارگری و معترض را دستگیر کرده است. اما در پی حمایت و اعتراضات گسترده و سراسری تشکلات معلمان، دانشجویان، کارگران و مردم به دستگیری نمایندگان کارگری و فشار بر جمهوری اسلامی، بجز اسماعیل بخشی ، بقیه دستگیر شدگان آزاد شدند.

اسماعیل بخشی در طی این اعتراضات و اعتصاب، تنها نماینده کارگران نیشکر هفت تپه نبود، او صدای مردم رنجدیده و معترضی است که سفره اشان بدنبال دزدی، رانت خواری و فساد مالی یک حکومت فاسد و چپاولگر، خالی شده است و امروز دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند.

بازداشت اسماعیل بخشی گروکشی از طرف جمهوری اسلامی، در مقابل حق خواهی کارگران و مردم جان به لب آمده است.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی کارزاری را از پنج شنبه ۸ آذر برابر با ۲۹ نوامبر بمدت یک هفته با خواست آزادی فوری و بدون قید شرط اسماعیل بخشی اعلام می‌کند و از شما مردم شریف، آزادی‌خواه و انساندوست می‌خواهد در هر کجای دنیا که هستید به این کارزار با گفتن “ما همه اسماعیل عبدی هستیم! ما همه هفت تپه ای هستیم! ما صدای اسماعیل بخشی هستیم، بیپوندید، اسماعیل بخشی باید بدون قید و شرط آزاد شود!

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۷آذر ۱۳۹۷

۲۸ نوامبر ۲۰۱۸

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
لندن: تجمع اعتراضی -اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور گزارش تصویری از کنگره یازدهم حزب کمونیست کارگری حزب کمونیست کارگری: ادامه اعتراضات کارگران هفت تپه حزب کمونیست کارگری: ادامه اعتراض و تجمع کارگران آذرآب اراک کنفرانس در باره آینده ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت و سخنرانی مینا احدی اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور دعوت به تجمع اعتراضی در حمایت از دو زندانی سیاسی هوشمند علی پور و محمد استاد قادر و همچنین برای آزادی کلیه زندانیان سیاسی در ایران ، لندن-انگلستان!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com