آخرین اطلاعیه ها
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی: در حمایت از کیفرخواست اسماعیل بخشی علیه شکنجه و زندان, پرجم اعتراضی “من هم شکنجه شدم” و “ما همه اسماعیل بخشی هستیم” را بر‌افرازیم!
شنبه, ۱۵ام دی, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

اسماعیل بخشی نماینده شجاع، جسور و محبوب کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار نامه سرگشاده‌ای وزیر اطلاعات  جمهوری اسلامی را به مناظره تلویزیونی فراخواند.افکار عمومی جهان او را به دلیل رهبری شجاعانه‌ و پایداری و دفاع از حقوق کارگران هفت‌تپه بخوبی می‌شناسد. می‌داند که چرا او ودیگر رهبران اعتراضی را دستگیر و در زندان شدیدا شکنجه کرده‌اند! اسماعیل بخشی شکنجه‌های اعمال شده نسبت به خود و همه فعالان اجتماعی را به پرچم اعتراضی چالش دستگاه سرکوب و زندان و شکنجه جمهوری اسلامی بدل کرده است.

اینک اسماعیل بخشی صدای اعتراض بیشمار زندانیانی است که در زندانها و سیاهچالهای حکومت اسلامی، وحشیانه شکنجه و با پرونده سازی و پاپوش دوزی در دادگاههای فرمایشی با اعلام امنیتی کردن با زندان و شلاق سرکوب شده‌اند.

این کیفر خواست یک پیشروی عظیم در جدال کارگران، معلمان و دانشجویان و مردم معترضی است که بخاطر دفاع از زندگی و معیشتشان و در دفاع از انسانیت جنگیده‌اند!

دستگیری و شکنجه و زندان ابزار همیشگی رژیم اسلامی در سرکوب حق طلبی جامعه بوده است. اسماعیل بخشی پرچم اعتراض به شکنجه و زندان را برافراشته است. نامه سرگشاده اسماعیل بخشی، پلاتفرم کارزاری سراسری برای آزادی تمامی زندانیان سیاسی و همه فعالان اعتراضات اجتماعی است. تأکیدی بر این واقعیت است که جمهوری اسلامی حکومت سرکوب و جنایت سازمان یافته است. تأکید مستقیم براین است که همه نهادهای بین‌المللی از جمله سازمان جهانی کار می‌بایست در جمهوری اسلامی را به همین جرم اخراج کنند!

دوره قلدری جمهوری اسلامی به پایان رسیده است. قدرت اعتراضی مبارزات جاری امنیتی کردن مبارزات و خواستهای کارگران را متوقف خواهد کرد وبه پرونده سازی و پاپوش دوزی دستگاه‌های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی هم خاتمه خواهد داد. ایجاد تشکهای مستقل کارگری، برپایی اعتصاب و اجتماع و تظاهرات حق پایه‌ای مردماست.

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی از اقدام جسورانه اسماعیل بخشی پشتیبانی می‌کند و از تمام تشکلهای کارگری، معلمین و مردم آزادیخواهو انساندوست می‌خواهد یکپارچه از این کیفرخواست با پیوستن به کارزار “من هم شکنجه شدم” و “ما همه اسماعیل بخشی هستیم”، دفاع کنند. این عرصه‌ای تاریخ ساز در اعتراضات مردم برای بزیر کشیدن حکومت اسلامی است.

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۷

۴ ژانویه ۲۰۱۹

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری:هفت تپه، شماره ۵۵:پنجاهمین روز اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه حزب کمونیست کارگری: برگزاری مجمع عمومی کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل فرمانداری, اعتصاب کارگران وارد چهل و نهمین روز شد حزب کمونیست کارگری: اعتراضات کارگران هپکو و کشت و صنعت کارون و انتقال ضاربین جعفر عظیم زاده اعتصاب کارگران نفت:٢: اعتراضات گسترده کارگران نفت با کمپین # دفاع از حقوق اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور, نجات جان هوشمند علی پور مهم است حزب کمونیست کارگری:اعتراضات کارگران هپکو، کاشی اصفهان و رانندگان اتوبوس کرمانشاه
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی