آخرین اطلاعیه ها
اطلاعیه درباره ادعای وابستگی اسماعیل بخشی به حزب کمونیست کارگری
چهارشنبه, ۱۹ام دی, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

روز سه شنبه ۱۸ دیماه حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مصاحبه ای اعلام کرد که اسماعیل بخشی اعتراف کرده است که “وابسته به حزب کمونیست کارگری” است. حزب کمونیست کارگری در برابر این ادعا اعلام میکند اسماعیل بخشی نه تقاضای عضویت در حزب کرده و نه وابستگی تشکیلاتی به حزب داشته است. حتی اگر چنین اعترافی هم شده باشد، هیچ اعترافی در زیر شکنجه مطلقا اعتبار ندارد.
جمهوری اسلامی که بدلیل شکنجه اسماعیل بخشی زیر ضرب جامعه قرار گرفته و از پاسخگویی به نامه او به وزیر اطلاعات عاجز است،‌ به خیال خود میخواهد با این ترفند و پرونده سازی به شکنجه وی مشروعیت بدهد. رئیس کمیسیون امنیت ملی در این مصاحبه عملا اعتراف میکند که اسماعیل بخشی مورد شکنجه قرار گرفته است. او میگوید در حال انتقال بخشی به زندان درگیری هایی صورت گرفته ولی بعنوان شکنجه نبوده است! این اعترافی است که یک فعال کارگری را گرفته اند و سرکوبگران وزرات اطلاعات در مسیر انتقال به زندان شکنجه او را شروع کرده اند.


حزب کمونیست کارگری این پرونده سازی آشکار علیه اسماعیل بخشی را شدیدا محکوم میکند. لازم به توضیح است که در حالیکه مقامات بالای حکومت مجبور شده اند کمیسیونی را مامور بررسی شکنجه اسماعیل بخشی کنند، تعدادی از ارگانهای سرکوب خود را مامور کرده اند که با تهدید بخشی او را وادار کنند که شکنجه شدن خود را انکار کند. حزب کمونیست کارگری شدیدا جمهوری اسلامی را بدلیل این جنایات آشکار محکوم میکند.


این حق اسماعیل بخشی و همه مردم معترض است که عضو هر حزبی از جمله حزب کمونیست کارگری بشوند. جمهوری اسلامی مردم را از این حق مسلم خود محروم کرده است. امروز بدلیل چند دهه فعالیت مستمر و گسترده حزب کمونیست کارگری، اعتراضات کارگری و دانشجویی و بخشهای مختلف جامعه هر روز بیشتر رنگ و بوی سیاست های حزب را میگیرد و سخنرانی های فعالین و اعتراضات بسیاری از مردم نسبت به اوضاع حاکم بر جامعه با نقد حزب کمونیست کارگری هرروز همسوتر میشود. چندی قبل هم روزنامه رسالت از خصلت “کارگری کمونیستی” اعتصاب هفت تپه شکوه کرده بود. نه تنها مبارزات کارگران نیشکر هفت تپه بلکه همه اعتراضات و اعتصابات کارگری و در سطح وسیعتری مبارزات زنان و بازنشستگان و معلمان و سایر بخشهای جامعه بیش از پیش چهره “کمونیستی کارگری” بخود میگیرد، و همین واقعیت است که مقامات حکومتی را چنین به هراس انداخته است. حزب ما بقول ریاست کمیسیون کذائی امنیت مجلس اسلامی حزب “گسترش اعتراضات” است. و ما به این امر افتخار میکنیم.

حزب کمونیست کارگری به کارزار دفاع از اسماعیل بخشی و همینطور کارگران هفت تپه و فولاد اهواز و کارزار دادخواهی شکنجه شدگان تا لغو همه پرونده های امنیتی علیه اسماعیل بخشی و کلیه کارگران و فعالین دانشجویی و معلمان و همه مردم حق طلب پیگیرانه ادامه میدهد. این مبارزه بخش مهمی از جنبش عظیمی است که برای سرنگون کردن جمهوری اسلامی به حرکت در آمده و با قدرت به پیش میرود.
حزب کمونیست کارگری ایران
۱۸ دیماه ۱۳۹۷، ۸ ژانویه ۲۰۱۸

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری: جنایتکاران فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی را هم دستگیر کردند, سهیل و فرنگیس مظلوم باید فورا آزاد شوند! کمیته بین المللی علیه اعدام:به کمپین دفاع از سهیل عربی، منتقدین اسلام و همه زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران بپیوندید! در ارتباط با جایگاه پیام محمود صالحی در محکومیت بند و بست احزاب ناسیونالیست با جمهوری اسلامی اطلاعیه خبری:اعتراض کارگران عوارض آزادراه قزوین، معلمان حق التدریسی زرین شهر، نیروگاه دماوند و کنتورسازی قزوین حزب کمونیست کارگری ایران:بیانیه ۶ انجمن صنفی کارگری در حمایت از بازداشت شدگان  نیشکر هفت تپه و سه خبر اعتراضی دیگر حزب کمونیست کارگری ایران:گرانی های بیشتری در راه است. برای مقابله با تعرضات تازه حکومت به معیشت مان آماده شویم!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com