آخرین اطلاعیه ها
پیمان شجیراتی از کارگران فولاد اهواز،من هم شکنجه شدم ، ما همه اسماعیل بخشی هستیم
سه شنبه, ۲۵ام دی, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

من هم شکنجه شدم ، ما همه اسماعیل بخشی هستیم

پیمان شجیراتی از کارگران دست اندرکار در اعتراضات قدرتمند  کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز در همبستگی با کارزار “من هم شکنجه شدم” و در حمایت از اسماعیل بخشی  به کمپین برای آزادی کارگران زندانی نامه ای ارسال کرده است. او در این نامه با بلند کردن صدای اعتراضش علیه زندان و شکنجه از جریان دستگیری هایش در اعتراضات کارگران فولاد اهواز و شکنجه شدنهایش نوشته است. متن این نامه ضمیمه است.

کمپین برای آزادی کارگران زندانی

shahla.Daneshfar2@gmail.com

http://free-them-now.com

٢۴ دی ٩٧، ١۴ ژآنویه ٢٠١٩

من هم شکنجه شدم، نه به زندان و شکنجه

در قاموس انسان ستیز جمهوری اسلامی شکنجه از ابتدای شکل گیری حکومت وجود داشته و انکار و تکذیب آن توسط مسئولین نمیتواند نافی وجود آن باشد.

حکومتی که در دکترین فکری و مذهبی اش؛خود را نماینده الله برروی زمین میداند و معتقد است که مجازات در زندانهای جمهوری اسلامی از عذاب اخروی انسان میکاهد؛ شکنجه رهیافت و رویکرد اصلی آن در مواجهه با مخالفان و معترضان است.

من پیمان شجیراتی از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران هم شکنجه شده ام.

از سال ١٣٩۵ که مبارزه ما کارگران فولاد علیه ظلم و فساد سیستماتیک نظام سرمایه داری حاکم و مافیای قدرت و ثروت که باعث نابودی صنایع کشور شده است، بطور جدی آغاز شد من و تعداد دیگری از کارگران چندین بار توسط نهادهای امنیتی احضار، بازداشت و زندانی شدیم.

در طی این روند بارها با هتاکی و فحاشی ماموران مواجه شدیم که سعی داشتند در بازجویی ها با تحقیر و توهین اراده و عزم ما کارگران در مطالبه حقوق به یغما رفته مان را بشکنند.

در آخرین نوبت در خردادماه سال جاری بهمراه عده دیگری از کارگران فولاد در حین دستگیری و پس از انتقال به بازداشتگاه مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفتم.

در بین همکارانم بسیارند کسانی که این شکنجه ها را تجربه نموده اند اما بنا بر ملاحظاتشان از بیان آن خودداری میکنند. امیدوارم بزودی روزی فرا برسد که بتوانیم در دادگاهی عادلانه مجازات شکنجه گران بیرحم را مطالبه کنیم.

٢۴ دی ٩٧

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری:هفت تپه، شماره ۵۵:پنجاهمین روز اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه حزب کمونیست کارگری: برگزاری مجمع عمومی کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل فرمانداری, اعتصاب کارگران وارد چهل و نهمین روز شد حزب کمونیست کارگری: اعتراضات کارگران هپکو و کشت و صنعت کارون و انتقال ضاربین جعفر عظیم زاده اعتصاب کارگران نفت:٢: اعتراضات گسترده کارگران نفت با کمپین # دفاع از حقوق اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور, نجات جان هوشمند علی پور مهم است حزب کمونیست کارگری:اعتراضات کارگران هپکو، کاشی اصفهان و رانندگان اتوبوس کرمانشاه
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی