آخرین اطلاعیه ها
از طرح سوخته وزارت اطلاعات تا دستگیری مجددد سپیده قلیان جمهوری مستأصل اسلامی به ته خط رسیده است
دوشنبه, ۱ام بهمن, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

اعتراف‌گیری و نمایش تلویزیونی به سبک جمهوری اسلامی عمری به قدمت شکنجه و سرکوب توسط حکومت اسلامی دارد. اما این یکی دیگر ته خط است! حکومتی درمانده از گسترش اعتراضات و متشکل شدن معترضین، دارد آخرین تقلایش را می‌کند که بگوید سرپاست! هنوز چنگ و دندان دارد و هنوز می‌تواند جنایت بیافریند! این تشبثات نیز جمهوری را از سقوط محتوم، نجات نخواهد داد! دوره عربده کشی و تیغ زنی جمهوری اسلامی به  سر آمده است!

این نمایش نخ‌نما، سقوط حکومتی به آخر خط رسیده و عروجی از قدرت تشکل و سازمان و اعتراض توسط مردم جان به لب رسیده است!

سندی زنده بر اینکه رهبران شجاع وجسور اعتراضات کارگری درحلقه اعتماد و حمایت مردم جای دارند! حرف دل همه مردم را می‌زنند! کارگران را متشکل می‌کنند و در قلب مردم جای دارند!

سپیده قلیان را که به قید وثیقه سنگین آزاد کرده بودند به جرم اینکه گفت: “من و اسماعیل بخشی که سهل است، پنج هزار کارگر هفت‌تپه را هم جلوی دوربین بنشانید و از آنها به زور کابل و باتوم اعتراف اجباری بگیرید، باز هم از اصل داستان این که شما ستمگر و فاسدهستید کم نخواهد کرد.” و “این تصاویری که از من پخش شد گواه دیگری در اثبات حرف‌هایم مبنی بر شکنجه شدن در طول مدت بازداشتم بود. جدی‌تر از قبل به پیگیری شکنجه شدنم خواهم پرداخت و حالا که اعترافاتم پخش شد خواهان علنی برگزار شدن دادگاهم هستم”.

سحرگاه امروز یکشنبه ۳۰ دی‌ماه سپیده قلیان را مجددا دستگیر کردند! تمام خانه را بهم ریختند. برادر سپیده به این رفتار وحشیانه مأمورین امنیتی اعتراض می‌کند، او را هم دستگیر می‌کنند و به همراه سپیده با خود به مکان نامعلومی می‌برند.

اسماعیل بخشی علیه شکنجه و سرکوب کیفرخواست داد و همه مردم معترض و داغ شکنجه دیده را با خود همراه کرد و اکنون سپیده قلیان با شجاعت،بیدادگاههای خونریز حکومت اسلامی و شلاق و شکنجهرا به مصاف می‌طلبد!

حمایت وسیع و قاطع از اسماعیل بخشی گوشه‌ای کوچک از خشم میلیونها مردمی است که به “جرم” اتحاد و متشکل شدن برای گرفتن حق خود دستگیر و شکنجه‌شده‌اند! اینک برای سپیده قلیان ‌آغوش حمایت و اعتماد می‌گشایند!

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی همه شما مردم معترض و مبارز را برای حمایت و پشتبانی سراسری از اسماعیل عبدی و سپیده قلیان به پیوستن به کارزار#من-هم-شکنجه-شدم فرا‌می‌خواند!دوران سرنوشت سازی در مبارزات مردم ایرانفرارسیده است و هر روز پر قدرت‌تر از پیش، جمهوری اسلامی را به عقب می‌راند!

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷

۲۰ ژانویه ۲۱۰۹

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری:هفت تپه، شماره ۵۵:پنجاهمین روز اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه حزب کمونیست کارگری: برگزاری مجمع عمومی کارگران نیشکر هفت تپه در مقابل فرمانداری, اعتصاب کارگران وارد چهل و نهمین روز شد حزب کمونیست کارگری: اعتراضات کارگران هپکو و کشت و صنعت کارون و انتقال ضاربین جعفر عظیم زاده اعتصاب کارگران نفت:٢: اعتراضات گسترده کارگران نفت با کمپین # دفاع از حقوق اطلاعیه کمپین نجات هوشمند علی پور, نجات جان هوشمند علی پور مهم است حزب کمونیست کارگری:اعتراضات کارگران هپکو، کاشی اصفهان و رانندگان اتوبوس کرمانشاه
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی