آخرین اطلاعیه ها
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی: سپیده قلیان، اسماعیل بخشی و علی نجاتی باید بیدرنگ آزاد شوند!
پنجشنبه, ۴ام بهمن, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

سپیده قلیان با شجاعت و جسارت و مسئولیت پذیری تحسین برانگیزی، با انتشار ویدئو ۱۲ دقیقه‌ای از آنچه که در مدت بازداشت بر او و اسماعیل بخشی گذشت از همه مستندات پنهانی که در شکنجه‌گاه‌ها و اتاق‌های بازجویی بر زندانیان سیاسی می‌گذرد پرده برداشت. او پاسخ همه تقلاهای مذبوحانه و مستند سازی‌ها و اعتراف‌گیری‌های نخ‌نمای دم و دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی را داد! افشاگری او، ادامه اعتراض شجاعانه اسماعیل بخشی و خواست او برای مناظره با وزیر اطلاعات است.

سپیده قلیان نشان داد چگونه وزارت اطلاعات اعتراضات به‌حق کارگران هفت‌تپه را زیر ضرب ارعاب امنیتی خود گرفته است و برای سرکوب رهبران آن از هیچ جنایتی فروگذار نکرده است. نشان داد که چگونه خانواده دردمند زندانیان سیاسی تحت فشار قرار می‌گیرند!

افشاگری سپیده قلیان درعین حال مهر تأکیدی بر این حقیقت شورانگیز است  که علیرغم سرکوب وحشیانه جمهوری اسلامی، جامعه نه تنها عقب ننشسته و مرعوب نشده است که با روحیه‌ای شاداب، قوی و رزمنده در این نبرد نابرابر، سینه سپر کرده است! فریاد شعار “توپ، تانک، مستند دیگر اثر ندارد” پاسخ سر راست جامعه در دفاع از اسماعیل بخشی و سپیده قلیان، علی نجاتی و صد‌ها کارگر و معلم و فعال اجتماعی است که به جرم حق‌خواهی با پاپوش دوزی و پرونده سازی در زندان‌اند! دستگاه ارعاب جمهوری اسلامی بر سر خودش دارد آوار می‌شود!

با این افشاگری، اینک یک بار دیگر جهان متمدن با مستندی به طول و عرض جامعه ایران و به قدمت چهار دهه جنون و جنایت حکومت اسلامی روبروست و باید تکلیفش را با این هیولای وحشت یکسره کند!

اینک خواست آزادی اسماعیل بخشی، علی نجاتی و سپیده قلیان ابعاد بین‌المللی یافته است! از تجمع اعتراضی شکوهمند بازنشستگان در تهران تا میدان‌های شهرها و پایتخت‌‌های کشورهای جهان خواست آزادی زندانیان سیاسی گسترده شده است.

 

مردم آزادیخواه و مبارز

باید یک پارچه و متحد با برپایی تجمعات اعتراضی خواهان آزادی بیدرنگ اسماعیل بخشی، سپیده قلیان و علی نجاتی شویم! به مراجع ذیصلاح بین‌المللی مراجعه کنید و خواهان ‌آن شوید که جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهند.

در این روزهای پر تشویش،‌ خانواده بخشی، نجاتی و قلیان را در آغوش خود بگیرید. ‌آنها نباید تنها بمانند.  بساط شکنجه و اعتراف‌گیری به هر شکل باید خاتمه یابد. هرچه سریعتر با سازمان دادن تجمع اعتراضی مقابل بیدادگاههای شوش و  اهواز، همانطور که خواست اسماعیل بخشی و سپیده قلیان است در یک مناظره علنی، مسئولین امنیتی و قضایی باید پاسخگوی اعمال خود باشند! آمرین و عاملین این دستگیری و بازجویی و شکنجه و پرونده سازی باید علنی محاکمه شوند!

به  کارزار #من‌-‌هم‌-شکنجه‌-شدم بپیوندید و جنایات بیشمار جمهوری اسلامی را افشا کنید.

 

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی

۳ بهمن ۱۳۹۷

۲۳ ژانویه ۲۱۰۹

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری ایران:بیانیه ۶ انجمن صنفی کارگری در حمایت از بازداشت شدگان  نیشکر هفت تپه و سه خبر اعتراضی دیگر کمیته بین المللی علیه اعدام:واکنش پدر و مادر آتنا دائمی پس از احکام جدید زندان برای آتنا دائمی و گلرخ ایرایی حزب کمونیست کارگری ایران:گرانی های بیشتری در راه است. برای مقابله با تعرضات تازه حکومت به معیشت مان آماده شویم!  کمیته بین المللی علیه اعدام:در باره دادگاه رسیدگی به قتل زندانی سیاسی علیرضا شیر محمد علی حزب کمونیست کارگری ایران: پالایشگاه آبادان و کارزار آزادی کارگران هفت تپه و چند اعتراض دیگر کارگران حزب کمونیست کارگری ایران:خانه از پای بست ویران است
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com