آخرین اطلاعیه ها
به کمپین نجات هوشمند علی پور بپیوندید! 
سه شنبه, ۲۵ام اردیبهشت, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری
روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ هوشمند علی پور و محمد استاد قادر بهمراه آقای علی ساکنی وکیل مدافع این دو زندانی در بازپرسی شهر سنندج به اتهام بغی تفهیم اتهام شدند،همچنین محمد و هوشمند آخرین دفاعیات خود را تسلیم بازپرس پرونده کردند.
به احتمال زیاد در روزهای آینده که پرونده شان به دادگاه انقلاب منتقل خواهد شد، باید در انتظار زمان جلسه رسیدگی و برگزاری اولین محاکمه خود باشند.
هوشمند علی پور و محمد استاد قادر دو فعال سیاسی بوده که در تاریخ ۱۲ مرداد ماه سال گذشته در عین یک گشت سیاسی به کمین نیروهای امنیتی رژیم جمهوری اسلامی افتاده، درحالیکه مورد اصابت گلوله و گاز اشک‌آور قرار می‌گیرند هردو زخمی و دستگیر می شوند.
از زمان دستگیری آنان تا به امروز بارها و بارها مورد شکنجه های مختلف، جسمی و روحی قرار گرفته اند و زیر شدیدترین شکنجه ها چندین بار از آنان اعترافات اجباری در تلویزیون های جمهوری اسلامی گرفته شده و به این شکل پرونده‌ های امنیتی سنگینی همراه با اتهامات وارده برای هر دوی آنان شکل گرفته است.
پیش تر عفو بین الملل ضمن محکوم کردن هرگونه شکنجه و آزار و اذیت این دو زندانی و همچنین اعترافات اجباری که در زیر شکنجه از آنان گرفته شده را محکوم و ضمن درخواست به رسمیت شناختن یک محاکمه عادلانه در روند رسیدگی به پرونده آنان، جمهوری اسلامی را مسئول حفظ جان این دو زندانی سیاسی دانسته و حق برخورداری از یک دادرسی عادلانه و بی‌طرف برای آنان شده است.
 کمپین نجات هوشمند علی پور کلیه اعترافات اجباری و شکنجه هایی را که بر این دو زندانی سیاسی روا شده را محکوم و خواهان آزادی بی قید و شرط هوشمند علی پور و محمد استاد قادر-آواره می باشد.
خانواده‌ های این دو زندانی در وضعیت نامناسب روحی و نگرانی زیادی به سر می‌برند، عزیزانشان در شکنجه‌ گاه های جمهوری اسلامی زندانی هستند و از جامعه جهانی در خواست حمایت و کمک دارند تا جان فرزندانشان را نجات دهند.
برای نجات هوشمند علی پور و محمد استاد قادر-آواره به این کمپین بپیوندید و با فشار و اعتراضات خودمان نگذاریم جمهوری اسلامی جان این عزیزان را بگیرد.
کمپین نجات هوشمند علی پور
سه شنبه – ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ – ۱۴ می ۲۰۱۹
نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 
  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
اطلاعیه خبری:چند اعتراض کارگران علیه اخراج و دستمزدهای پرداخت نشده گفتگوی رادیو پیام کانادا با حمید تقوائی: اپوزیسیون راست و نحوه مقابله با آن هلند- آمستردام: کنفرانس “یک صدا علیه شکنجه و زندان و سرکوب” بمناسبت روز جهانی در حمایت از زندانیان سیاسی  حزب کمونیست کارگری:چند اعتراض کارگری در روزهای اول و دوم خرداد ٩٧ حزب کمونیست کارگری: تجمعات کارگران آذرآب، کارمندان و پرستاران بیمارستان خمینی، متروی تهران و تدارک تجمعات معلمان کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری: اعتصاب کارگران راه آهن تبریز هماهنگ با کارگران اراک و نورآباد شازند
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com