آخرین اطلاعیه ها
به کمپین نجات هوشمند علی پور بپیوندید!
دوشنبه, ۲۰ام خرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری
هوشمند علی پور و محمد استاد قادر دو زندانی سیاسی که در تاریخ ۱۲ مرداد سال گذشته در مابین شهر سقز و بانه به کمین نیروهای امنیتی رژیم جمهوری اسلامی افتاده و هدف تیراندازی قرار می گیرند که محمد استاد قادر-آواره زخمی و هردو به چنگ نیروهای اطلاعاتی و سپاه پاسداران می افتند.
از زمان دستگیری این دو زندانی سیاسی بارها مورد شکنجه های مختلف قرار گرفته و زیر شدیدترین شکنجه ها از آنان چندین بار اعترافات اجباری در تلویزیون جمهوری اسلامی گرفته شده است.
همه ما در قبال سرنوشت این دو زندانی سیاسی و کلیه زندانیان سیاسی در ایران مسؤل هستیم و باید برای نجات همگی آنان تلاش و خواهان آزادی فوری آن عزیزان باشیم.
سیستم قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی فاقد هرگونه اعتبار و اعتمادی می باشد.
حکومت شکنجه و اعدام جمهوری اسلامی با بیشرمی تمام زندانیان سیاسی و فعالین کارگری را وادار به اعتراف گیری میکند، پرونده های امنیتی و اتهامات سنگینی را به هر زندانی وارد و زمانیکه بخواهد حکمی صادر کند با توسل به احکام اسلامی در صدد انتقام گیری از زندانیان سیاسی و خانواده های آنان می باشد.
هوشمند علی پور و و محمد استاد قادر هردو به جرم فعالیت سیاسی در زندان هستند، نه کسی را به قتل رسانده اند و نه کسی را مجروح نموده اند تنها شاکیان آنان اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و دستگاه های امنیتی رژیم است.
ما انتظار داریم نهادها، سازمان و احزاب سیاسی و همچنین فعالین سیاسی و اجتماعی علیه این همه ظلم و بی حقوقی که در قبال زندانیان سیاسی صورت می‌گیرد ساکت نباشند و با حمایت های انسانی خود و فشار آوردن به جمهوری اسلامی اجازه ندهیم هرحکم دلبخواهی را برای آنان به اجرا در بیآورند.
به حمایت از کمپین نجات هوشمند علی پور و محمد استاد قادر بپیوندید و نگذارید جان این دو زندانی سیاسی هوشمند علی پور و محمد استاد قادر را بگیرند، همانطور که با شقاوت و سنگدلی تمام رامین حسین پناهی، زانیار و لقمان مرادی را اعدام کردند.
کمپین نجات هوشمند علی پور
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری: بازنشستگان کردستان, به اعتراض سراسری بازنشستگان در ۴ شهریور بپیوندید! اسلو: فراخوان به تظاهرات علیه دعوت وزیر امور خارجه رژیم جنایتکاران اسلامی، پنجشنبه ۲۲ آگوست گزارش تصویری از آکسیون علیه عاشورای دولتی در تورنتو حزب کمونیست ایران: در محکومیت مناسبات دولت سوئد با جنایتکاران رژیم اسلامی ایران! اطلاعیه خبری:چند خبر از اعتراضات کارگری حزب کمونیست کارگری ایران شرق کانادا: به عاشورای حکومت اسلامی در تورنتو اعتراض کنیم!:
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com