آخرین اطلاعیه ها
به کمپین نجات هوشمند علی پور بپیوندید!
دوشنبه, ۲۰ام خرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری
هوشمند علی پور و محمد استاد قادر دو زندانی سیاسی که در تاریخ ۱۲ مرداد سال گذشته در مابین شهر سقز و بانه به کمین نیروهای امنیتی رژیم جمهوری اسلامی افتاده و هدف تیراندازی قرار می گیرند که محمد استاد قادر-آواره زخمی و هردو به چنگ نیروهای اطلاعاتی و سپاه پاسداران می افتند.
از زمان دستگیری این دو زندانی سیاسی بارها مورد شکنجه های مختلف قرار گرفته و زیر شدیدترین شکنجه ها از آنان چندین بار اعترافات اجباری در تلویزیون جمهوری اسلامی گرفته شده است.
همه ما در قبال سرنوشت این دو زندانی سیاسی و کلیه زندانیان سیاسی در ایران مسؤل هستیم و باید برای نجات همگی آنان تلاش و خواهان آزادی فوری آن عزیزان باشیم.
سیستم قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی فاقد هرگونه اعتبار و اعتمادی می باشد.
حکومت شکنجه و اعدام جمهوری اسلامی با بیشرمی تمام زندانیان سیاسی و فعالین کارگری را وادار به اعتراف گیری میکند، پرونده های امنیتی و اتهامات سنگینی را به هر زندانی وارد و زمانیکه بخواهد حکمی صادر کند با توسل به احکام اسلامی در صدد انتقام گیری از زندانیان سیاسی و خانواده های آنان می باشد.
هوشمند علی پور و و محمد استاد قادر هردو به جرم فعالیت سیاسی در زندان هستند، نه کسی را به قتل رسانده اند و نه کسی را مجروح نموده اند تنها شاکیان آنان اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و دستگاه های امنیتی رژیم است.
ما انتظار داریم نهادها، سازمان و احزاب سیاسی و همچنین فعالین سیاسی و اجتماعی علیه این همه ظلم و بی حقوقی که در قبال زندانیان سیاسی صورت می‌گیرد ساکت نباشند و با حمایت های انسانی خود و فشار آوردن به جمهوری اسلامی اجازه ندهیم هرحکم دلبخواهی را برای آنان به اجرا در بیآورند.
به حمایت از کمپین نجات هوشمند علی پور و محمد استاد قادر بپیوندید و نگذارید جان این دو زندانی سیاسی هوشمند علی پور و محمد استاد قادر را بگیرند، همانطور که با شقاوت و سنگدلی تمام رامین حسین پناهی، زانیار و لقمان مرادی را اعدام کردند.
کمپین نجات هوشمند علی پور
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری: اعتراضات کارگری علیه نپرداختن دستمزدها، قراردادهای موقت و اخراجها جلسات اینترنتی پاتوق استکهلم از طریق آپ زوم هر پنجشنبه از ساعت هشت شب برگزار میگردد. بحث این پنجشنبه تامین معیشت همگانی در ایران میباشد اطلاعیه پایانی پلنوم ۵۱ کمیته مرکزی حزب کمونیست کارگری کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی:صدای زندانیان سیاسی وخانواده هایشان باشیم!نامه به رسانه ها کمیته بین المللی علیه اعدام:در باره دستگیری فرهاد زاهدان شهروند اهل رشت حزب کمونیست کارگری: اخباری از اعتراضات کارگری علیه نپرداختن دستمزدها و قراردادهای موقت
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com