آخرین اطلاعیه ها
مینا احدی: دیگر بس است! در شهر کلن نمایشگاهی از نقاب و برقع و حجاب کامل اسلامی…
پنجشنبه, ۳۰ام خرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

بعد از برگزاری نمایشگاه حجاب در شهر فرانکفورت آلمان، این بار در شهر کلن نمایشگاهی از نقاب و برقع و حجاب کامل اسلامی از  تاریخ ٢١ تا ٣٠ ژوئن  بازگشایی میشود که در آن  مبتکر این نمایشگاه  “سلینا پفرونر”  میخواهد دنیای درونی این زنان را به بقیه نشان دهد و حتی امکان امتحان کردن این پوشش کامل اسلامی را برای بینندگان نمایشگاه  فراهم کرده است.

این نمایشگاه به کمک موسسات دولتی در استان نورد راین وستفالن آلمان ، برپا میشود .

شنیدن خبر برگزاری این نمایشگاه در بین ما زنان از ایران و عراق و عربستان سعودی و سودان و افغانستان که ساکن این استان هستیم، با موجی از خشم و شوک همراه است. بی ضرر جلوه دادن نقاب و برقع و تبلیغ  بی هویت شدن و بی چهره شدن زنان و بی تفاوتی کامل در مورد درد و رنج میلیونها و میلیونها زن در کشورهای اسلام زده ، و تبلیغ مثبت به نفع  نقص کامل حقوق زن در یک کشور اروپایی یک اسکاندال و یک واقعه شرم آور سیاسی است.

ما در یک کشور اروپایی و در سال ٢٠١٩ با نمایشگاهی روبرو هستیم که میخواهد حجاب کامل و محو کامل زنان را تبلیغ کند و به بقیه امکان دهد که اینرا امتحان کنند و بنا به درخواست عکاس و مبتکر این نمایشگاه بدون احساساتی شدن در این مورد حرف بزنند.

اگر کسی میتواند در مورد علامت نازیها و در مورد آشویتس و کوره آدم سوزی بدون احساسات بحث کند، پس از مردم آلمان و ما فراریان از جنبش اسلامی نیز بخواهید در مورد پارچه ای که کل احساسات و عواطف، حقوق و انسانیت ما زنان را محو و نابود میکند، بدون احساسات حرف بزنیم.

مردم ساکن کلن و  استان نورد راین وستفالن!

این یک فراخوان به همه شما است . کلن در مقابل بی چهره کردن زنان باید بایستد. کلن باید در مورد این تعرض سازمانهای اسلامی به حق و موجودیت زنان بایستد و باید در مقابل نهادهای دولتی که با این اقدام به رشد جنبش اسلامی و نقض سیستماتیک حقوق زنان کمک میکنند، اعتراض کند.

فراخوان ما در عین حال به همه سازمانهای مدافع حقوق زن و مدافعین سکولاریسم و مدرنیته ، مخالفین دخالت مذهب و اسلام در زندگی زنان اینست که به این نمایشگاه شرم آور اعتراض کنید. ما مجموعه اعتراضاتی را در مقابل نمایشگاه سازمان خواهیم داد که از همگان دعوت میکنیم در این حرکتهای اعتراضی ما را همراهی کنند.

زنان از کشورهای اسلام زده علیه بی چهره کردن زن !

کنتاکت با رسانه ها : مینا احدی

٠٠۴٩١٧٧۵۶٩٢۴١٣

Minaahadi26@gmail.com

https://www.artrmx.de/index.php/ausstellungen/munaqabba

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری؛اطلاعیه شماره ۶ :یاد جانباختگان اعتراضات را به مراسم های بزرگ اعتراضی تبدیل کنیم حزب کمونیست کارگری: اطلاعیه شماره ۴: دانشجویان هم آمدند! “ملت ما عاصیه، برده‌داری کافیه” رانندگان کامیون سوخت رسانی در خوزستان وارد اعتصاب شدند. در برخی شهرهای خوزستان مردم محلات را تحت کنترل گرفته اند علیه گرانی همه جا اعتراض کنیم! حزب کمونیست کارگری: اعتراض علیه حکومت در سراسر کشور ادامه دارد پخش مستقیم جمعه ۲۴ آبان ۹۸ اعتراضات به گران‌تر شدن بنزین
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com