آخرین اطلاعیه ها
اطلاعیه شماره یک ، کمپین دیگر بس است!
جمعه, ۲۹ام شهریور, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

جنگ نهایی با حکومت اسلامی ایران برای ورود زنان به ورزشگاهها آغاز شده است !
مسئولین فیفا اتمام حجت کردند، و مسئولین ورزش در ایران، میگویند، ورود زنان در رقابتهای ملی آزاد است!!
فیفا و مقامات جمهوری اسلامی، زیر اعتراضات زنان و مردم، یک گام عقب می نشینند، فیفا بیانیه میدهد که باید زنان وارد ورزشگاهها شوند و این محدودیت باید کاملا ملغی شود . جیانی اینفانتینو رییس فیفا، روز گذشته ١٩ سپتامبر با صدور یک بیانیه رسمی گفت “امیدوارم فدراسیون فوتبال ایران و مسئولان این کشور متوجه خواسته‌های متعدد ما در مورد این وضعیت غیر قابل قبول شده باشند. در چند وقت اخیر، من و بخش اداری فیفا بارها با آن‌ها تماس گرفته‌ایم. ما نمایندگانی از اعضای فیفا را در حال حاضر در ایران داریم و منتظرم اخبار خوبی از آن‌ها بشنوم.
موضع ما شفاف و قاطع است؛ زنان در ایران باید اجازه حضور در ورزشگاه‌های فوتبال را داشته باشند. ما متوجه هستیم که پیش از این کار باید قدم‌هایی برداشته شود تا این حضور در مسیری امن و مناسب باشد اما اکنون زمان ایجاد این تغییرات فرا رسیده است و فیفا توقع پیشرفت مثبت در این مسئله را از بازی خانگی تیم ملی فوتبال ایران در ماه اکتبر (ماه آینده) دارد.”.
همزمان مسعود سلطانی‎فر، وزیر ورزش جمهوری اسلامی ایران، در نشستی با خبرنگاران از آماده بودن زیرساختها برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها خبر داد.
او گفت: “زیرساخت ها در تمام استادیوم های کشور برای ورود بانوان به ورزشگاه ها آماده است. ورودی جداگانه، مکان ویژه بانوان، سرویس بهداشتی جداگانه، ،معبرها و راهروی جداگانه، جایگاه و انتظامات جداگانه همگی آماده است تا بانوان با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی و امنیت کامل وارد ورزشگاه ها شوند.”.
او ابراز امیدواری کرد که ابتدا زنان در “رقابت های ملی” تماشاگر بازی‌ها باشند و “کم کم عرصه را گسترش” دهند.
زیرساختها و جدا سازی راه ورود و خروج زنان و تاکید بر زیر ساخت باز یک تشبث دیگر حکومتی ها است. امنیت زنان وقتی تامین میشود که اراذل و اوباش حکومتی را از ورزشگاهها بیرون کنیم و دیگر مامور مسلحی نباشد که زنان را دستگیر و یا به آنها توهین کند. حکومت اسلامی زیر فشار مردم و بویژه اعتراضات زنان مجبور به عقب نشینی شده، اما میخواهد کماکان راه را برای فرار باز بگذارد. ابتدا میگویند زنان میتوانند در بازیهای ملی وارد استودیوم ها شوند و فیفا میگوید نخیر باید کلا این محدودیت را ملغی کنید. و سپس از آماده سازی حرف میزنند تا در مواردی بگویند آماده نیستند و زنان را مجددا به ورزشگاهها راه ندهند.
کمپین نه به آپارتاید جنسیتی اعلام میکند که باید کاری کرد که حکومت کاملا عقب نشینی کند و این قانون قرون وسطایی را لغو کند.
کمپین دیگر بس است! نه به آپارتاید جنسیتی در ایران!
٢٠ سپتامبر ٢٠١٩
لطفا طومار اعتراض به آپارتاید جنسی را امضا کنید.
https://secure.avaaz.org/…/Enough_is_enough__End_sexual_a…/…
اینستا گرام کمپین :
https://instagram.com/enough.is.enough____…

Twitter:
Twitter.com/EnoughApartheid
Facebook:
https://www.facebook.com/116947246348674/posts/121514735891925?sfns=mo

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
حزب کمونیست کارگری: اعتراضات کارگری علیه نپرداختن دستمزدها، قراردادهای موقت و اخراجها جلسات اینترنتی پاتوق استکهلم از طریق آپ زوم هر پنجشنبه از ساعت هشت شب برگزار میگردد. بحث این پنجشنبه تامین معیشت همگانی در ایران میباشد اطلاعیه پایانی پلنوم ۵۱ کمیته مرکزی حزب کمونیست کارگری کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی:صدای زندانیان سیاسی وخانواده هایشان باشیم!نامه به رسانه ها کمیته بین المللی علیه اعدام:در باره دستگیری فرهاد زاهدان شهروند اهل رشت حزب کمونیست کارگری: اخباری از اعتراضات کارگری علیه نپرداختن دستمزدها و قراردادهای موقت
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com