نسخه چاپی / وب سایت خبری - تحلیلی روزنه

 
از گوشه و کنار
هه ژار علی پور: برای برچیدن بساط اعدام، زندان، شکنجه و حکومت جمهوری اسلامی با قدرت بیشتری گام برداریم!
اشتراک گذاری

نباید منتظر ماند هرروز یک نفر از عزیزان مان را قتل عام کنند و بعد ماتم بگیریم! اکنون زمانِ محاکمه کلیه جنایتکاران ریز و درشت جمهوری اسلامی به جرم دست داشتن در کشتار و جنایات علیه بشریت و زمان سرنگونی این حکام آدمکش و ضدبشری فرا رسیده است. 
حکومت اعدامی جمهوری اسلامی ،شکنجه گاه ها و زندان هایش را فقط ما مردم می‌توانیم از ریشه دربیاوریم. به عراق نگاه کنید چندمین بار پیاپی مردم علیه اوباش حاکم، مفتخور های انگل و چپاولگر و علیه دخالت گریهای سران تروریستی جمهوری اسلامی و در کل علیه کوهی از فساد، فقر و بیکاری، ومعضلات موجود در آن جامعه، می‌خواهند بار دیگر به نابرابری ها و تبعیضات و دخالت‌های خارجی پایان دهند و تغییراتی بهتر و شایسته تر بنیان نهند. 
مبارزات مردم ایران نیز در ابعاد گسترده ای و در تعرض همه جانبه مردمی علیه توحش اسلامی و اوباش دزد، قاتل و جنایتکار جمهوری اسلامی ادامه دارد. در مراکز کار، خیابان‌ها و همه جا علیه کلیت این دستگاه ارعاب، سران ارتجاعی جمهوری اسلامی و مسببین کل جنایات رژیم اعتراض و خشم مردم فوران کشیده است. 
 مردم در شهرهای کردستان و مخصوصأ سنندج یکبار دیگر شاهد حضور موج انسانی برای نجات یک زندانی از پای چوبه دار بودند، هرچند متاسفانه رزگار زندی اعدام شد اما مبارزه مردم در کردستان و سایر شهرهای ایران علیه حاکمان جنایتکار و فاسد تا زمان بزیر کشیدن کلیت این هیولای اسلامی ادامه خواهد داشت.زنده باد مبارزه برحق مردم علیه برچیدن بساط اعدام و کشتار جمهوری اسلامی!برای آزادی و نجات کلیه زندانیان سیاسی، کارگری، فعالان محیط زیست، معلمان دستگیر شده و غیره دریک صف واحد گام برداریم. هه ژار علی پور۱۱ مهر ۱۳۹۸، سوم اکتبر ۲۰۱۹

 
 
http://rowzane.com/ca/article=164115