عبدل گلپریان
کشف عفونت اسلامی
دوشنبه, ۲۵ام دی, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

در خبرها آمده است که محمود هاشمی شاهرودی، رئیس پیشین دستگاه قضایی، که اخیراً روند درمانی او و اعتراض‌ها به حضورش در آلمان خبرساز شده بود با اعلام نکاتی در مورد بیماری اخیر خود، اعلام کرد که: “در روند درمانی اش در آلمان عفونتی کشف شده که پیشتر در ایران معلوم نشده بود”.

 

شاهرودی درست میگوید اما نیمی از حقیقت را انکار میکند. او از یک طرف حقیقت انکار ناپذیری را بیان میکند و از طرف دیگر به انکار یک حقیقت بزرگتر دست میزند.

حقیقت انکار ناپذیر شاهرودی این است که بدنبال شروع حرکت انقلابی مردم ایران علیه حکومت اسلامی، بسیاری از مردم انقلابی و آزاده خارج کشور در آلمان و در شهر هانوفر متوجه وجود یک غده سرطانی عفونت زا بنام هاشمی شاهرودی شدند که متعلق به لاشه گندیده حکومت اسلامی است و در کلنیکی که مخصوص بازتولید عفونت است و متعلق به جناب سمیعی می باشد شده و بلافاصله  آنرا کشف کردند.

علیه این عفونت شکایاتی به دستگاه قضایی آلمان ارائه شد و پرونده ای برای این عفونت آدم کش تشکیل شد. دولت فخیمه آلمان نیز با ادعای پوج و بی مایه “استقلال قوه قضائیه” و برای ادامه لاس زدن با مهره های عفونت کرده حکومت اسلامی، ناچار به فراری دادن این دمل چرکین و عفونی به ایران شد.

تا همینجا آزادیخواهان و کمونیستها در آلمان رسوایی بزرگی از جنس کنفرانس برلین را به دولت آلمان و حکومت در حال سقوط اسلامی تحمیل کردند که در تاریخ ثبت خواهد شد.

و اما انکار حقیقت از سوی شاهرودی. او میگوید: “پیشتر این عفونت در ایران کشف نشده بود”.

شاهرودی این یکی را دروغ میگوید. چرا که مردم بپا خواسته در ایران بسیار بیش از این به کشف این عفونت کشنده  و دیگر عناصر عفونتی در دستگاه قتل و آدمکشی حاکمان اسلامی که تا کنون جان دهها هزار انسان معترض، کمونیست، آزادیخواه و انقلابی را گرفته و جامعه ای هشتاد میلیونی را مسموم کرده اند کشف کرده بودند. مردم ایران از همان روزهای ظهور بختک اسلامی این عفونت را کشف کرده و شناخته بودند و قریب چهل سال برای پاک کردن این عفونت از سر هستی و زندگی شان با آن مقابله کرده و دمی از پای ننشسته اند. اینبار اما حرکت انقلابی مردم در دیماه ۹۶ گویای خیزشی بنیادی برای پاک کردن کل جامعه از دارودسته های عفونی و سلولهای سرطانی حکومت جهل و جنایت اسلامی است. مردم انقلابی و مبارز در ایران بقدمت عمر این غده سرطانی که با عفونت متولد شد با آن جنگیده اند و برای پاک کردن این مرض کشنده از سر جامعه ایران بپا خواسته و عزم جزم کرده اند آنرا از میان بردارند. ما و مردم انقلابی ایران این را تضمین خواهیم کرد که حرکت گستذده و توده ای مردم سراسر کشور، جامعه ایران را از سموم نظام چرکین و خیل فسیل های عفونت کرده  اسلامی بطور ریشه ای پاک خواهد کرد.

 

عبدل گلپریان

۲۵ دی ۹۶

۱۵ ژانویه ۲۰۱۸

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com