عبدل گلپریان
حلب آشیوتس قرن بیست و یک!
پنجشنبه, ۲۴ام آذر, ۱۳۹۵  
اشتراک گذاری

نام دولتها و سیاستمدارانی که در قرن بیستم بعنوان منفورترین و جنایتکارترین افراد و دولتها در خلق جنایت علیه بشریت ثبت شدند همچنان و تا نسلهای بعدی ماندگار خواهد بود.

در قرن بیست و یک نیز شخصیتها و دولتهایی مدال جنایت علیه انسانیت را بگردن آویختند که سیاست و عملکرد آنان فراتر از هلوکاست قابل توضیح است.

در تاریخ کتب سوسیالیستی آینده نام دولتهای آمریکا، روسیه، دول غربی و مقامات شان و دیگر پادوهای اسلامی آنان در خاورمیانه، بعنوان دولتها و سیاستمدارانی مورد اشاره قرار خواهند گرفت که سیاستها و عملکردهای آنان قابل مقایسه با عصر بربریت هم نخواهد بود.

وقوع همه جنایاتی که امروزه توسط ژاندارمهای جهانی و منطقه ای از قبل سیاستهای شکست خورده شان در شروف وقوع است تنها بخاطر حفظ نظم گندیده سود و سرمایه است. از قبل این سیاستهای شکست خورده، اسلام و اسلام سیاسی را به کمک گرفتند، تروریسم دولتی و اسلامی را سازمان دادند و برای کوبیدن انقلاب مدرن و متمدنانه مردم سوریه سلاحهای کشتار جمعی را بطور شبانروزی بر سر مردم بیدفاع حلب و مردم دیگر شهرهای سوریه ریختند. تمام این تلاشها برای بیرون کشیدن سیستم به بن بست رسیده و در لجن گیر کرده نظام سرمایه داری است.

نیازی نیست هیتلر و هیتلرهای دیگری برای تامین حاکمیت بر جهان و تامین سود و توحش ظهور کرده و دنیا را به آتش و خون بکشانند. در مقابل چشم جهانیان و توسط دولتهای دخیل در اوضاع منطقه با پیشرفته ترین سلاحهای تولید شده، انسان و انسانیت را در کوره های آدم سوزی شهرها قتل عام میکنند. قتل عام انسانها، با خاک یکسان کردن سرپناه مردمی که برای تحقق یک زندگی انسانی تلاش میکنند روی هلوکاست را سفید کرده است. وجود بربریت حاضر، وجود توحش و آدمکشی قدرتهای جهانی و منطقه ای، خلق این همه تباهی که نسل حاضر دارد به چشم خود می بیند، همه و همه ناشی از بن بست و بحران و سردرگمی نظام سرمایه داری و بخاطر هراس و وحشت از سوسیالیسم و عدالت اجتماعی است. پایان دادن به این همه وحشی گری کار مردم متمدن و مترقی در سراسر جهان است.

اما یک پای شریک و ثابت در خلق این همه جنایت در منطقه، اسلام و اسلام سیاسی و در راس آن جمهوری اسلامی است. ظهور کپک زده ترین جریان اسلامی در ایران با حمایت دول غربی و در هراس از سوسیالیسم و آزادیخواهی، متعاقب آن سر بر آوردن انواع جانوران اسلامی تروریست و آدم کش در منطقه و حمایت دولتها از این باندها و دستجات، یکی دیگر از عوامل  اوجگیری این همه تباهی در منطقه است. بزیر کشیدن این هیولای اسلامی توسط  انقلاب مردم در ایران میتواند ورق را برگرداند.

 

عبدل گلپریان

۱۴ دسامبر ۲۰۱۶

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com