عبدل گلپریان
تنها پاسخ به اعترافات این جنایتکار سرنگونی جمهوری اسلامی است
شنبه, ۲۱ام دی, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

جمهوری اسلامی و مقامات آدمکش این رژیم بعد از کرشمه های مضحک برای فرار از دست داشتن در سقوط هواپیمای اوکرائینی توسط پدافند هوایی سپاه که منجر به گرفتن جان مسافران و خدمه این هواپیما شد تحت فشارهای داخلی و بین المللی و همچنین اسناد و مدارک در دسترس، ناچار شدند با متمم و تبصره های اسلامی بدان گردن نهند . کلاشی داعشان حاکم بر ایران آنجا خودنمایی میکند که، “خطای انسانی” و “جنگ افروزی آمریکا” را دلیل این فاجعه تکاندهنده اعلام کردند.
امیر علی حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه با همان ادبیات اسلامی اعلام کرده است، من آرزوی مرگ میکنم”، “سپاه مسئولیت این کار را می پذیرد”، “در مقابل خداوند آبرویمان را باختیم” و دهها خزعبلات نوع اسلامی دیگر از دهان چرکین او بعنوان سخنگوی خامنه ای ، سپاه و کثافات اسلامی جاری شد..
از ابتدای سقوط این هواپیما برای هیچ انسانی جای شک و تردید باقی نمانده بود که بگوید جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران و دیگر طراحان و قاتلان چهار دهه مردم ایران بسوی این هواپیما موشک پرتاب کرده اند.
اکنون که کاربدستان آدم کش جمهوری اسلامی تحت فشارهای بین المللی و در وحشت از خیزش انقلابی مردم در داخل کشور ناچار به اعتراف به این جنایت شده اند، هیچ تاوانی بجز بزیر کشیده شدن بساط دارودسته های مافیای اسلامی از سوی مردم خشمگین قادر به تسکین درد این زخم عظیم که افکار عمومی جهان و مردم ایران را شوک کرد، نخواهد شد.
از کشتارهای دهه شصت و شصت و هفت گرفته تا چهار دهه قتل، اعدام و جنایت توسط این حکومت که در دادگاههای بین المللی و مردمی باید همانند اعتراف به ساقط کردن این هواپیما به جنایاتشان علیه بشریت گردن نهند، تنها پاسخ از سوی مردم فقط سرنگون کردن این شبکه و ساختار مافیایی و اسلامی است.

عبدل گلپریان
یازدهم ژانویه

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی