نسان نودینیان
شرط لازم برای بهتر فریفتن دیگران، فریب هرچه بهتر خویش است»جمهوری اسلامی مسئولیت سقوط بوئینگ اکرایئنی با شلیک راکت را پذیرفت!
شنبه, ۲۱ام دی, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

این جمله در یکی از دکترینها در باره “بهترین راه برای دروغ گفتن توسط « رابرت تری ورس» یکی از متفکران علوم اجتماعی، نوشته شده مصداق بخش احتماعی مساله ای است که ج.ا بعد از سه روز کتمان و فریب مردم، اقرار به کشتن ١٧۶ نفر از سرنشینان هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین کرده است.

امیر حاجی زاده یکی از جنایتکاران نظامی در کنفرانس مطبوعاتی امروز گفته است؛ « حادثه دلخراش سرنگونی هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین را بنده در غرب کشور بعد از اجرای عملیات ضربات موشکی بر علیه پایگاه های آمریکا شنیدم و موقعی که اطمینان پیدا کردم این اتفاق افتاده واقعا آرزوی مرگ برای خود کردم که ای کاش می‌مردم و چنین حادثه‌ای را شاهد نبودم.» و ادامه داده؛ « ما گردنمان از مو باریک‌تر است و همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.»

آرزوی مرگ فریفتن برای دروغ گفتن است. گفتمانی رسوا شده و مسخره.

یکم؛ دقت کنید گفته است همان دقایقی که مشغول زدن سیلی به امریکا بوده و هنوز در کرمانشاه بوده خبر را شنیده است. دوم؛ سوال این است چرا با سه روز تاخیر پرده از یکی دیگر از جنایتها هولناک که توسط او و جمهوری اسلامی انجام شده، برداشته اند.

سوم؛ دقت کنید گفته؛ « ما گردنمان از مو باریک‌تر است و همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.»

چهارم؛ جواب ما این است خود شما و رهبر سیلی زن جنایتکارتان و کل نظام جمهوری اسلامی با گردن نازک و یا قوی زیر تیغ مبارزه میلیونها نفر از مردم در ایران هستید. لطفا ما را فریب ندهید و سرنوشت “مسئولین” را از خودتان که در ردیف اول جنایتکارترین عناصر ضد بشری هستید، جدا نکنید.

مردم در ایرن از٨٨ تا دی ماه ٩۶ و آبان ماه ٩٨ حکم به سرنگونی کل نظام جنایتکار اسلامی داده اند.

مکتب فریب و دروغگویی شما رسوا است. مردم سرنگونی طلب هستند و مرگ بر دیکتاتور و حکومت اعدام نمیخواهیم نمیخواهیم در خیابانها را بدست گرفته اند.

٢١ دی ١٣٩٨ – ١١ ژانویه ٢٠٢٠

جمهوری اسلامی مسئولیت سقوط بوئینگ اکرایئنی با شلیک راکت را پذیرفت!

«جمهوری اسلامی بامداد شنبه ١١ ژانویه اعلام کرد که حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی تهران، در پی “خطای انسانی” روی داده است.»

“خطای انسانی” و گفته های جمهوری اسلامی پشت دروغ جانیتکارترین اقدام قرار گرفته. ظریف این لومپن جنایتکار اعلام کرده است که در فضای جنگی این عملیات انجام شده. و بیشرمانه و وقیحانه اعلام کرده ج.ا مقصر نیست. روحانی لحظاتی قبل اعلام کرد که او از این مساله اطلاع نداشته(همچنانکه در ارتباط با گرانی بنزین همین ادعای بیشرمانه را میگفته است). ننگ بر نظام و حاکمیتی که مشتی جنایتکار جان و زندگی هستاد میلیون را بگروگان گرفته اند. در سقوط هواپیمای اکرائینی ١٧۶ نفر توسط ج.ا به قتل رسیدند در آیانماه بیش از ١۵٠٠ نفر را در خیابانهای شهرها در ایران کشتند. چهار دهه است با سرکوب و قتل عام و اعدامهای دسته جمعی و میلیتاریزم جنایت و قتل و فساد و دزدی را در کارنامه شان ثبت کرده اند.

ایا نباید با لشکر کشی و بسیج توده ای به سفارتخانه ها و کنسولگری های جمهوری جنایت اسلامی حمله کرد.

نسان نودینیان

٢١ دی ١٣٩٨ – ١١ ژانویه ٢٠٢٠

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی