یاشار سهندی
لجن زدایی
پنجشنبه, ۸ام آبان, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

“ایرج پزشک زاد” اسم آشنایی است. حتما به خودتان می گوید یک جایی اسمش را شنیدم ولی یادم نمی آید. بله؛ ایشان نویسنده کتاب “دائی جان ناپلئون” است.البت کار ایشان به همین یک کتاب ختم نمی شود اما بگذاریم و بگذریم که وقت تنگ است و این نوشته هم نقد وبررسی آثار یک نفر خاص نیست و اصولا کار بنده هم نیست. ما را چکار به این کارها. بهرحال قصد عاریه گرفتن نکته ای از ایشان است.
ایشان یک زمانی خواستند مطلبی طنز در مورد قانون قصاص بنویسن بقول خود ایشان نام این قانون چندش آور است چه رسد بخواهی تحلیل اش هم بکنی و بدرستی یادآور شدن که نوشتن در مورد آن طنز سیاه هم نیست بلکه طنز لجن آلوده است. از شما چه پنهان خواستیم مطلبی به طنز بنویسم همین حال نیز به بنده دست داد وقتی پیام رهبر فرزانه قاتلان اسلامی را به جوانان فرانسه خواندیم .
مینا احدی به حق درخواست یک پوزه بند برای جواد لاریجانی کرده، پیش از آن اما باید یک پوزه بند برای گند چاله دهان پر از تعفن “حضرت آقا” کرد. و ایضا برای همه ذوب شدگان در ولایت فقیه. نمونه اش ستون نویس روزنامه سپاه پاسداران که در راستای فرمایشات آقا و مثلا افشای نقش امانوئل مکرون در راستای سیاست “صهیونیسم جهانی”نوشته اند:” سید قطب( پدر معنوی!! اسلام سیاسی) از کتاب «پروتکل‌های دانشمندان صهیون» نقل می‌کند: فروید از ماست و او به زودی روابط و علاقه‌های جنسی را آفتابی و علنی خواهد کرد تا در نظر نوجوانان چیز مقدسی نماند و کار به جایی برسد که هدف اصلی جوانان فقط سیراب کردن غرایز جنسی باشد، در این هنگام اصول اخلاقی قربانی و نابود خواهد شد…. وی با اشاره به بهره‌گیری صهیونیست‌ها از نظرات کارل مارکس برای درهم شکستن عقاید دینی و نشر مبانی مادی از همین کتاب نقل می‌کند: ما پیروزی داروین و مارکس و نیچه را در ترویج آرا و عقایدشان ترتیب داده‌ایم.”
خامنه ای و مافیای اسلامی حاکم را با تجربه سخت دردناک و تلخ میشناسیم و برای شناخت سید قطب یک نمونه از افکار پلشت او را یادآور میشویم:”دختر آمریکایی کاملاً به افسونگری‌های بدنش آگاه است. او می‌داند که افسون‌گری در چهره‌اش، چشمان نافذ و لب‌های تشنه‌اش نهفته‌است. او می‌داند که پستان‌های گِردش، باسن بزرگش، ران‌های خوش‌ترکیبش و ساق‌های صافش افسون‌گرند. او همهٔ این‌ها را می‌داند باز هم آن‌ها را نمی‌پوشاند.” ( نقل از ویکی پدیا) و اینها همه نتیجه پیروی از پیامبری که خامنه ای او را چهره درخشان و مقدس میخواند.
اسلام سیاسی – از سید قطب تا خامنه ای- لجنی بر صورت تاریخ معاصر است که باید از چهره تاریخ زدوده شود و این مهم بر دوش ما مردم ایران افتاده است.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی