محمد شکوهی
ستاد اجرایی فرمان امام واکسن کرونای ایرانی تولید می کند!
یکشنبه, ۷ام دی, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

بعد از روغن بنفشه، ادرار شتر و پشکل و عطر پیامبر! و… نوبت تولید واکسن کرونای ایرانی توسط ”ستاد اجرایی فرمان امام” رسید! که قاعدتا چیزی در همان رده اولی ها است.

محمد مخبر رئیس” ستاد اجرایی فرمان امام ” از آمادگی برای تولید ماهیانه یک و نیم میلیون دوز واکسن کرونا از ۴۰ روز دیگر خبر داده است. “ستاد اجرایی فرمان امام” و”بنیاد برکت خامنه ای” با دهها شرکت و موسسه “دانش بینان حکومتی” اخیرا وارد عرصه” تولید واکسن کرونای ایرانی” هم شده اند. این شرکت ها خبر از ورود ۳ واکسن “دانش‌بنیان‌ ایرانی کرونا” به فاز تست انسانی تا پایان دی‌ماه خبر داده اند.

از جمله تولیدات این شرکتها برای “مبارزه با کرونا” به شیوه جمهوری اسلامی که تاکنون مورد تائید حوزه های علمیه، بیت رهبری، بخشا دولت و مجلس نیز قرار گرفته؛ میشود به” روغن بنفشه ، ادرار داغ شتر و پشکل ؛”عطر پیامبر”، دوای امام کاظم که در ضمن به تائید مجمع “طب اسلامی” نیز رسیده است، اشاره کرد.

اعلام چنین اخباری از طرف حکومت با موجی از تمسخر در جامعه و مدیای اجتماعی همراه با نفرت و خشم مردم علیه نوع و نحوه مقابله حکومت با ویروس کرونا روبرو شد. نتیجه آن شد که بخش هایی از حکومت ناچار شدند این “تولیدات علمی شان” را تکذیب کرده و این بار وعده تولید “واکسن ایرانی کرونا” بدهند. مردم میگویند واکس ایرانی هم چیزی در راستای روغن بنفشه و ادرار شتر و عطر پیامبر است.

“ستاد اجرایی فرمان امام” و”بنیاد برکت خامنه ای” با دهها شرکت و موسسه “دانش بینان حکومتی” اکنون وارد این عرصه پر درآمد با صدها میلیاد تومان بودجه و اعتبار برای تهیه “واکسن ایرانی کرونا” شده اند. این سه نهاد مالی و نظامی حکومت بخش عمده بودجه های تحقیقاتی در بخش داروسازی، از جمله تولید واکسن کرونا را به خود اختصاص داده اند.

ادعاهای تولید” واکسن ایرانی کرونا” یک شوخی است. “تولیدات علمی حکومت” را در یک سال گذشته مردم دیده و به ریشخند گرفته اند. کرونا یک “نعمت الهی” دیگر برای ادامه دزدیها و غارت و چپاول ثروت توسط  باندهای حکومتی بوده است و واکسن و عرق بنفشه و عطر پیامبرشان و حالا واکس اسلامی هم بخشی از همین سیاست را دنبال میکند.

جمهوری اسلامی عامل اصلی گسترش شیوع کرونا در کشور است. در طول ده ماه گذشته با بی تفاوتی کامل و عدم تدارک برای مقابله با این بیماری کشنده، کرونا را تبدیل به بحران بزرگ اجتماعی و یک فاجعه کرده است.

در برابراین وضعیت خطرناک که کرونا و سیاستهای ضد مردمی رژیم باید با قدرت ایستاد. باید خواست تهیه فوری واکسن مطمئن و تائید شده برای مقابله با کرونا از طرف مراجع جهانی، از جمله سازمان بهداشت جهانی و واکسیناسیون رایگان همه مردم را به یک جنبش اعتراضی سراسری در کشور تبدیل کرد. فقط با اعتراض و مبارزه و همبستگی سراسری مردم علیه سیاستهای ضد انسانی حکومت در مقابله با کرونا است که میشود این خواستهای برحق را به حکومت تحمیل کرد. حکومت آدمکشان اسلامی سرمایه، دزدان و قاتلان، حکومت ضد زن و شادی انسان و … فقط زبان زور می فهمد. تا دیر نشده باید دست به کار شد.

محمد شکوهی

٧ دیماه ١٣٩٩ ، ٢٧ دسامبر ٢٠٢٠

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 
  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی