محمد شکوهی
وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی، در”شهرهای ناامن” صدها خانه برای پرسنل ساخته‌ایم. مردم خانه های امن تان را بر سرتان خراب خواهند کرد!
چهارشنبه, ۲۲ام بهمن, ۱۳۹۹  
اشتراک گذاری

محمود علوی وزیر اطلاعات رژیم گفته است برای کارکنان وزارت اطلاعات در شهرهای ناامن صدها خانه ساخته شده است. وی گفته که در این وزارتخانه قبلاً چیزی به نام مسکن سازمانی نداشتیم «حالا صد‌ها مسکن سازمانی در شهر‌های ناامن ساخته‌ایم و کارکنان خود را در آن‌ها مستقر کرده‌ایم تا نگران امنیت خانواده‌هایشان نباشد».

این سخنان وزیر اطلاعات بیانگر ترس و وحشت از خشم و اعتراض مردم، بیانگر این است که حکومت و عواملش در مقابل بازگشت دور بعد اعتراضات “امنیت” نداشته و به تک و تا افتاده اند و دارند دنبال مخفی گاه برای مزدوران سرکوبگرشان می گردند.

عوامل حکومت، نیروهای سرکوبگرو اطلاعاتی و تک تیراندازیهای تروریستی که در اعتراضات آبان سال گذشته ١۵٠٠نفر از جوانان و مردم را کشتند، وحشت و نگرانی از انتقام و خشم مردم سرتاپایشان را گرفته و دارند در شهرها پناهگاه و خانه های سنگربندی شده برایشان درست می کنند به این امید که از خشم مردم در امان باشند. این فقط یک خیال بیهوده و روحیه دادن به سرکوبگران مردم می باشد.

حکومت در برابر مردم امنیت نداشته و ندارد این را خودشان می دانند. برای همین هم هست که بفکر ساختن “خانه های امن” برای سرکوبگران افتاده اند.

مردم خشمگین و معترض همین “خانه های امن تان” را شناسایی کرده و بیرونتان کشیده  و حسابتان را هواهند رسید.

مبارزه مردم برای به زیر کشیدن کل نظام در اشکال مختلف ادامه داشته و مترصد فرصت دیگری برای به سر انجام رساندن نبرد مردم و حکومت آدمکشان و دزدان اسلامی سرمایه اند. هراس از بازگشت هر چه قدرتمندتر اعتراضات ضد حکومتی، چشم انداز سرنگونی جمهوری اسلامی را مقابل چشمان حکومت گرفته است. مبارزات مردم خانه های امن تان را بر سرتان خراب کرده و بر ویرانه های حکومت جهل، سرکوب ،اعدام و سرمایه؛ یک دنیای بهتر و جامعه ای آزاد و برابر خواهند ساخت. وآن روزدیر نیست.

محمد شکوهی

۲۲ بهمن ۱۳۹۹، ۱۰ فوریه ۲۰۲۱

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی