محمد شکوهی
هر گونه مذاکره و گفتگو با رژیم ترور ممنوع! جمهوری اسلامی باید بایکوت شود.در حاشیه”نشست کمیسیون برجام” در وین
سه شنبه, ۱۷ام فروردین, ۱۴۰۰  
اشتراک گذاری

هر گونه نشست و برخاست با نمایندگان حکومت تروریسم اسلامی لغو و فرستاده گانش باید دستگیر و محاکمه شوند. روز سه شنبه ۶ آوریل نشست” کمیسیون برجام” در وین برگزار میشود.در این نشست دولت آمریکا بعد از چهارسال غیبت، دوباره شرکت خواهد کرد.طرفین در مورد احتمال گفتگوهای مستقیم بین ایران وآمریکا زیاد امیدوار نیستند. «وند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه به خبرنگاران گفته که ایالات متحده “در وضعیت کنونی” چنین انتظاری را هم ندارد اما امکان آن را بازمی‌گذارد. عراقچی، معاون وزیر خارجه رژیم هم گفته در نشست وین هیچ گونه مذاکره مستقیم و غیرمستقیم میان ایران و آمریکا صورت نمی‌گیرد.

ظریف وزیر خارجه رژیم، عراقچی معاونش؛ با خامنه ای و روحانی؛ سران و مقامات جمهوری اسلامی هیج موقع نماینده مردم ایران نبوده و نیستند. اینها نمایندگان کشتار و هلاکوست اسلامی، حامی وبانی تروریسم اسلامی، سرکوب زنان، تحاوز به زندانیان، اعدام کودکان، سرکوب کنندگان مبارزات مردم و… می باشند.

اینها نمایندگان رژیم اعدام و کشتارهزاران مخالف حکومت، سرکوبگران اعتراضات مردم در چهار دهه گذشته؛ بویژه  دردی ماه ٩۶ و آبان ٩٨ و.. هستند. اینها بیش از ١۵٠٠ نفر را در آبان ٩٨ کشته و هزاران نفر را دستگیر کرد.

حدود یک ماه پیش دهها سوختبر جویای کار را در استان سیستان و بلوچستان کشتند و صدها نفر دیگر را دستگیر کردند. هزارن نفر را به  به جرم مخالفت با حکومت؛ فعالیت سیاسی و دفاع از حق و حقوق مردم دستگیرو به زندانها انداخته اند…

اینها فقط سال گذشته نزدیک به ٣٠٠ نفر را اعدام کرده اند، صدها زندانی سیاسی و مخالف حکومت را تحت شکنجه های غیرانسانی در زندانها حبس کرده اند، شکنجه اعدام و دستگیری و.. در دستور این حکومت است.

فرش قرمز پهن کردن برای نمایندگان جمهوری اسلامی؛ با آنها سر میز مذاکره نشستن و لاس زدن، توهین به مردم ایران و یک دهن کجی آشکار به مبارزات مردم ایران برای رهایی از نکبت و بختک جمهوری اسلامی می باشد.

کل حکومت جمهوری اسلامی؛نمایندگان و سرانش باید بایکوت سیاسی و فرهنگی و….شوند. نباید اجازه حضور به اینها در مجامع جهانی داد. جای اینها  نه سرمیز مذاکره برای تداوم سرکوب مبارزات مردم ایران و تلاش برای بقایشان، بلکه در دادگاههای مردمی و محاکمات علنی به جرم ارتکاب بیش از چهار دهه جنایت برعلیه بشریت می باشد.

حامیان، لابی ها و دول مدافع مذاکره و گفتگو با حکومت آدمکشان باید بدانند که با این کارشان باعث خشم و نفرت و انزجارعموم مردم شده ومردم ایران این همراهی “مدعیان دروغین حقوق بشر و…” را فراموش نخواهند کرد. رژیم جایگاهی در میان مردم ندارد و تنها ابزارش سرکوب؛ کشتار، زندان و اعدام می باشد. در چند سال گذشته مردم با اعتراضات سراسری شان حکومت را تا آستانه سرنگونی سوق دادند. جمهوری اسلامی رفتنی است. این را خود حکومت هم می داند.جنگ مردم با حکومت وارد مراحل نهایی شده است. مردم ایران دارند خودشان را برای نبرد نهایی برای به زیر کشیدن کل بساط حکومت  اعدام و حامی تررویسم اسلامی آماده می کنند. دست و پای رژیم و نمایندگانش از خارج کشور باید قطع و کل حکومت جمهوری اسلامی با همه سران و مقامات بلند پایه اش باید بایکوت شوند.

محمد شکوهی

١٧ فروردین ١۴٠٠، ۶ آوریل ٢٠٢١

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 
  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی