محمد شکوهی
فارس:”آمران معروف”امنیت ندارند.”عوامل ضرب و شتم را به اشد مجازات برسانید”!
جمعه, ۱۹ام شهریور, ۱۴۰۰  
اشتراک گذاری

خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران رژیم با اشاره به مقاومت و مبارزه زنان و مردم در برابر تلاش ها و تقلاهای باندهای معروف به “امر به معروف و نهی از منکر”، نوشته است:” آمران معروف” امنیتی ندارند و حمایت نمی شوند”.”عوامل ضرب و شتم را به اشد مجازات برسانید.امربه‌ معروف و نهی‌ازمنکر، قانونی فراموش‌شده که جان می‌گیرد.امر به معروف و نهی از منکر موضوعی است که علی رغم قانونی بودن اما کماکان بدون حامی مانده و آمران معروف نیز در این راه هیچ گونه امنیتی ندارند و حمایت نمی شوند”.

خبرگزاری سپاه غلط کرده. باندهای ضد زن و ضد مردمی “امر به معروف و نهی از منکر” اگر جرات دارند و نمی ترسند؛ بیایند خیابان تا زنان و مردم حسابشان را کف دستشان بگذارند.بارها همین عوامل حکومت توسط مردم و زنان حسابی گوشمالی داده شده اند. زنان جواب این خزعبلات جمهوری اسلامی را هر روزه میدهند.

 پروژه “اسلامیزه کردن جامعه” شکست خورده. تهدید، خط و نشان کشیدن برای زنان و مردم ایران دیگر اثری ندارد.جمهوری اسلامی بیش از چهار دهه است دهها طرح و نقشه برای “اسلامیزه کردن جامعه” تصویب به اجرا گذاشته است.هدف این طرحها عمدتا سرکوب زنان و جاری کردن قوانین اسلام و شریعه و تحمیل تمام عیار بربریت اسلامی بر مردم بوده است.

دستجات  تحمیل حجاب اجباری اسلامی؛ گشتهای ارشاد، سازماندهی هزاران گروه “امر به معروف و نهی از منکر”، تصویب دهها قانون و تبصره ضد زن بری مقابله با “تهاجم فرهنگی”, بدحجابی، بی حجابی؛ طرح های پوشش اسلامی برای زنان، ممنوعیت دوچرخه سواری، ممنوعیت رشته های ورزشی برای زنان و…از جمله اقدامات رژیم بوده است.

حکومت هزاران میلیارد تومان هزینه صرف همین اراذل و اوباشش کرده تا جامعه را با زور و تهید و ترور و… به عقب برگرداند؛ که موفق نشدند. حکومت می گوید بیش از ۲۰ دستگاه متولی و مسئول اجرای پروژه های اسلامی کردن هستند.

اما تصویرامروز جامعه ایران، تصویر جاماه و مردمی مدرن؛ مبارزه و مخالفت، بویژه مقاومت و مبارزه زنان برعلیه حجاب و کل قوانین و مقررات ضد زن است که به اعتراف خود حکومت باعث شده هیچکدام از این طرح های رژیم عملی نشود.

 گوشمالی دادن عوامل و مزدوران حکومت؛ معروف با “امر به معروف و نهی از منکر” به همراه گشتهای ارشاد و.. تصویر یک مقاومت و مبارز بزرگ زنان و مردم ایران علیه همه تقلاها و تلاشهای اسلامیزه کردن جامعه ایران است.زنان و مردم با مبارزه هر روزه شان، با مخالفت شان مزدوران حکومتی؛ بویژه آخوندها و خواهران زینب رژیم را بارها کتک زده اند.و دست زنان و مردم درد نکند که این چنین حکومت را به زانو درآورده اند.

جامعه ایران جامعه ای اسلامی نیست. “قوانین اسلامی و شریعه” و کل خزعبلات حکومتی در میان بخش اعظم مردم جایگاهی ندارند. جنبش اجتماعی مذهب زدایی و مخالفت با همه قوانین اسلام و شریعه در بطن جامعه شکل گرفته است. مردم ایران از ضد مذهبی ترین مردمان منطقه و جهان می باشند.و همه اینها جمهوری اسلامی و طرح “اسلامیزه کردن جامعه” را به شکست کشانده است.انقلاب آتی ایارن نه فقط زنانه؛ بلکه ضد مذهبی ترین ها خواهد بود. با به زیر کشیدن بساط جمهوری اسلامی در ایران توسط مردم، مردم منطقه و جهان شاهد بزرگترین رنسانس و روشنگری  و ضد مذهبی ترین تحولات در قرن جاری خواهد بود.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی