کیوان جاوید
آتش بپا می کنیم
دوشنبه, 1ام آذر, 1400  
اشتراک گذاری

روز شنبه ۲۹ آبان تابلوی دفتر حسن نوروزی در بهارستان به آتش کشیده شد. حسن نوروزی روز ۲۳ آبان در رابطه با کشتار معترضان آبان ۹۸ گفته بود: «یکی از آن‌هایی که به مردم شلیک کرد من بودم. ما کُشتیم. حالا چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند؟»

مادران جانباختگان آبان ۹۸ خطاب به این نماینده مجلس جلادان اسلامی گفته بودند: «اگر او از «لانه‌اش» و بدون محافظ، اسلحه و باتوم و شوکر برقی «وسط میدان بیاید»، آماده محاکمه او هستند.»

در ادامه گوشمالی دادن و اعتراضات وسیعی به این جنایتکار، دفتر کارش در بهارستان به آتش کشیده شد تا یادآوری ای باشد به او و همه همدستان قاتلش که خواب خوش نخواهند داشت.

این حرکت نمادین را در کنار اعتراضات عظیم مردم اصفهان و همه اعتراضات جاری در ایران قرار بدهید تا ببینید رژیم در چه مخمصه ای گرفتار آمده است. مطلقا هیچ راه و روزنه ای برای فرار از دست مردم ندارند.

منتظر آتش بپا کردن های عظیم تری باشیم. بر ویرانه ها و بر خاکستر این نظام سراپا جنایت، جهانی به زیبایی بر پا می کنیم که حرمت و خوشبختی انسان هدف اول و آخرش باشد.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی