کاظم نیکخواه
اعترافاتشان را فراموش نکنیم
جمعه, ۲۹ام اردیبهشت, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

فکر نمیکنم کسی از مردم ایران در ماهیت مافیائی و دزد و جنایتکار حکومت اسلامی ذره ای شک داشته باشد. اما احیانا اگر چنین کسی هم پیدا شود که ذره ای در ماهیت و عملکرد دست اندرکاران این حکومت تردید داشته باشد قطعا با همین افشاگریهای کنترل شده ای که طی رقابتهای انتخاباتی اینها علیه یکدیگر انجام دادند، باید متوجه وضعیت و ماهیت این حکومت شده باشد. روشن است که آنچه اینها بدان اعتراف میکنند، گوشه بسیار بسیار کوچکی از کارنامه دزدی و جنایات و باندبازی های سران حکومت اسلامی را منعکس میکند. جمهوری اسلامی حکومت بزرگترین باند دزدان و مفتخوران و چپاولگران جنایتکار تاریخ است که چهل سال است خون مردم را در شیشه کرده اند. برای مردم ایران بد و بدتر معنی ندارد. کل این ماشین چپاول و جنایت که این کشور را اشغال و تاراج کرده باید درهم کوبیده شود. راه دیگری نیست. مردم انتخاب دیگری ندارند.

ما مردم باید اعترافات این جانیان را توی سر حکومتشان بزنیم. در واقع این ما مردم هستیم که با اعتراضات و مبارزات خود این ها را به اینجا کشانده ایم که علیه یکدیگر در پیشگاه ما افشاگری کنند. اعترافاتشان به دزدیها، حقوقهای نجومی، املاک نجومی آنچنانی، جنایات، دیوار کشیدن، و اعدام و رانت خواری و امثال اینها را باید بعنوان کیفرخواستی برای تعرض به این باند جنایتکار مورد استناد قرار داد. اگر طی این ۴٠ سال حقیقتی از زبان اینها جاری شده باشد همانجاست که علیه یکدیگر افشاگری میکنند و کارنامه یکدیگر را رو میکنند. مضحکه انتخاباتی به زودی تمام میشود و یکی از این ها از صندوق بیرون می آید، اما مبارزه ما با آنها باید داغ تر شود.

باید به آنها بگوییم خودتان به دزدیها اعتراف کردید. خودتان به جنایات اعتراف کردید. رئیس جمهورتان از اعدامهای فله ای سخن گفت. شهردارتان از قاچاق و دزدی رئیس جمهور و وزرا حرف زد. زندگی زیر خط فقر اکثریت مردم ناشی از همین دزدیها و چپاولگریهاست. زندانهایتان برای دفاع از همین دزدان است. بسیج و پاسدار را برای همین مفتخوری ها لازم دارید. آخوند و مسجد و تکیه و قرآن و محمد و حوزه علمیه و توضیح المسائل را برای توجیه همین بهشت زمینی ای که با دزدی و مفتخوری برای خود ساخته اید لازم دارید. اسماعیل عبدی ها و آتنا دائمی ها را برای حفظ همین بساط باید در زندان نگه دارید. بهنام ابراهیم زاده ها و جعفر عظیم زاده ها را به همین دلیل باید به سالهای سال زندان محکوم کنید.

حقیقت اینست که این شش نفری که از صافی شورای نگهبان و خامنه ای گذشتند، همگی از سران قدیمی این حکومتند. اینها از پایه گزاران حکومت بوده اند. وقتی این ها به دزدی و قاچاق و دروغگویی و املاک نجومی و رانت خواریهای عظیم اعتراف میکنند، این تاییدی بر این حقیقت است که کلا حکومت اسلامی یک باند مافیائی دزدی و جنایت است. ما مردم تمام این ها را میدانستیم. نزدیک چهل سال است این جانیان متفخور را میشناسیم. حقوق زیر خط فقر کارگر را ماهها و دوسال و سه سال نمی پردازند. حقوق زیر خط فقر معلم حق التدریسی را ماهها نمی پردازند. دستمزد کارگر شهرداری را بالا میکشند. چاقوکشان شهرداری را به جنگ دستفروشان یعنی کارگران بیکار میفرستند تا با پنجه بوکس امثال علی چراغی را جلوی چشم فرزندش به قتل برسانند. اینها را ما دیده بودیم و میدانستیم. رئیسی را میشناختیم. روحانی را میشناختیم. قالبیاف و بقیه را هم میشناختیم. و تجربه کرده ایم. اما.

اما اکنون که خودشان اعتراف میکنند باید جنبش و اعتراضات ما با دست بازتری این مافیای حاکم را مورد تعرض قرار دهد. باید تجاوزات به حقوق مردم را مورد اعتراض قرار دهیم. باید برای زندگی انسانی صد چندان تلاش کنیم. باید برای رفاه و دستمزدهای چندین برابر صد چندان مبارزه کنیم. باید برای بیمه بیکاری و درمان و مسکن مناسب صد چندان بجنگیم. ما میدانستیم و میدانیم که بودجه وثروت فراوان است. مساله اینست که دزدهای نجومی را اگر سرجای خودشان بنشانیم این بودجه ها میتواند در خدمت رفاه همه مردم قرار گیرد. باید عزم کنیم که با مبارزه متحدانه باند مافیائی حاکم را به جایی که سزاوار آنهاست بفرستیم. یعنی پشت میز محاکمه در دادگاههای مردمی!

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com