مینا احدی
خبرگزاری فارس اعلام کرد که زانیار و لقمان مرادی و رامین حسین پناهی امروز در زندان رجایی شهر اعدام شدند. 
شنبه, ۱۷ام شهریور, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

خبرگزاری فارس اعلام کرد که زانیار و لقمان مرادی و رامین حسین پناهی امروز در زندان رجایی شهر اعدام شدند.
زانیار و لقمان مرادی ده سال اسیر این حکومت بودند، دستگیر و شکنجه شدند و در دادگاهی فرمایشی به اعدام محکوم شدند، زانیار خود یکبار در پیامی گفت آنها گروگان حکومت اسلامی هستند، بله حکومت جنایت و رذالت اسلامی آنها را به گروگان گرفت و پرونده ساخت و قصد اعدام آنها را داشت که بدلیل اعتراضات گسترده در کردستان و در ایران و در دنیا اجرای حکم اعدام را به تعویق انداخت.
رامین حسین پناهی یکسال و نیم اسیر این حکومت بود و برای کشتن او پرونده ساختند و برای اجرای حکم البته عجله هم داشتند. اما نبردی انسانی و بین المللی برای نجات جان رامین آغاز شد و حکومت را به تنگنای بزرگی انداخت.
صدها میتینگ و اعتراض ، امضای هزاران نفر بر علیه حکم اعدام رامین و مهمتر از همه عشق و عاطفه میلیونها نفر روانه سلولهای مرگ حکومت اسلامی شد و مردم رامین و زانیار و لقمان را در قلبهای خود جا دادند.
اعدام فعال سیاسی برای حکومت اسلامی همواره دردسرساز بوده و اکنون بعد از سالها حکومت خون و جنایت و داعشیان حاکم بر ایران ، برای نشان دادن قدر قدرتی خود ، سه فعال سیاسی را باهم اعدام کردند.
چرا، دقیقا بدلیل اینکه ، همهمه مردمی که روزانه از رفتن اینها و سرنگون کردن حکومت اشان حرف میزنند، را شنیده و از آن وحشت دارند، این حکومت با دریای نفرت میلیونی روبرو است هر ترفند و حرکتش با موجی از اعتراض روبرو میشود. فقر و فلاکت و نداری و بیکاری و گرانی، جامعه را به بن بست کامل کشانده و حاکمین وقیح اسلامی تصور میکنند بیشتر بکشند، طولانی تر عمر میکنند.
تو گویی رسالت مردم ایران اینست که داعش را در ایران در همه زمینه ها به چالش گرفته و شکست دهند. در زمینه مبارزه با اعدام و آدمکشی نیز جنبش اعتراضی مردم ایران تا همین امروز، گامها به پیش رفته و این جانیان را به تنگنای بزرگی انداخته است.
فراخوان من به مردم کردستان ، به مردم سنندج و مریوان و همه شهرهای کردستان اینست که بپا خیزید و با اعتراض و اعتصاب عمومی و ابراز انزجار از این جنایت نشان دهید که حکومت خون و جنایت اسلامی بر دریای نفرت مردم نشسته است.
از مردم ایران و ازایرانیان در همه جا دعوت میکنم به این جنایت با اعتراض و تحصن و حمله به سفارتخانه های حکومت اسلامی پاسخ درخور بدهند.
حکومتی که در همه عرصه های زندگی اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و فکری، بر پیشانی اش مهر باطل خورده، باید در مقابل این جنایت ، پاسخ محکم شما مردم را ببیند.
به خانواده زانیار و لقمان مرادی و رامین حسین پناهی صمیمانه تسلیت میگویم و آنها را در آغوش میگیرم. زنده باد یاد عزیز زانیار و لقمان و رامین
سرنگون باد حکومت اعدام
مینا احدی

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com