مینا احدی
ترور وحشیانه در مونیخ و قتل حداقل ١٠ نفر و اشک تمساح حکومت تروریست اسلامی
شنبه, ۱ام مرداد, ۱۳۹۵  
اشتراک گذاری

از ساعت ١٧.۵٨ دقیقه روز جمعه ٢٢ جولای، نفس ها در سینه حبس شده و بسیاری در آلمان و در سراسر جهان ، اخبارعملیات تروریستی را تعقیب میکنند که در مرکز شهر مونیخ در آلمان اتفاق افتاد. در آغاز بسیاری تصور میکردند سه نفر تروریست بسوی مردم در مرکزخرید و در مقابل این مرکز تیر اندازی میکنند و امروز شنبه ٢٣ جولای اعلام شد که مهاجم یک نفر بوده و پسر ١٨ ساله ایرانی / آلمانی داوید/س را عامل این ترور وحشیانه و تیراندازی بسوی مردم در مرکز خرید میدانند. تا کنون اخبار حکایت از مرگ ١٠ نفر و زخمی شدن ٢١ نفر هست که حال تعدادی از زخمی ها وخیم توصیف شده است . پلیس آلمان انگیزه این عملیات تروریستی و وحشیانه را هنوز اعلام نکرده است. در یک ویدئو که از جر و بحث یک نفر با این فرد در مدیای اجتماعی پخش شده او میگوید در آلمان بزرگ شده از محله فقیر نشین است و تحت درمان روانپزشکی بوده است. امروز طبعا اخبار و اطلاعات دقیقتری در مورد انگیزه این فرد اعلام خواهد شد. فرد مهاجم روز گذشته یا خودکشی کرده و یا پلیس او را کشته است. رسانه ها از حمله پلیس به منزل او و والدین اش حرف میزنند و این خبر اکنون در رسانه ها و در بین مردم آلمان مورد بررسی و توجه زیادی است.
علت هر چه باشد، در دست گرفتن یک اسلحه و حمله به مردم بیگناه در مرکز خرید جنایتی است که باید محکوم شود. ما خود را در کنار خانواده ها و بستگان قربانیان این واقعه دردناک دانسته و با آنها صمیمانه ابراز همدردی میکنیم.
از همه ایرانیان در مونیخ و در آلمان دعوت میکنم که با حضور فعالانه در مراسم های گرامیداشت این قربانیان و اعتراض به ترور، یک پیام مهم به افکار عمومی آلمان و دنیا بدهند ما قربانیان تروریسم اسلامی هستیم و هر نوع ترور و آدمکشی را بشدت محکوم میکنیم.
جمهوری جنایت و ترور اسلامی که روزانه در ایران حداقل ده نفر را به قتل رسانده و حکومت تروریسم سازمان یافته اسلامی است، حکومتی که در سراسر دنیا ترور سازمان میدهد و مخارج تروریستهای اسلامی در دنیا و حزب الله و حماس و غیره را میدهد با ارسال پیامی به این ترور اعتراض کرد،
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران، با «تروریستی» خواندن این حادثه، گفت که “مبارزه با تروریسم به هر شکل و در هر کجا خواست جدی جامعه جهانی است.”
به بهرام قاسمی و سران حکومتی که دستشان به خون هزاران و هزاران نفر آلوده است و تروریسم اسلامی را در دنیا نهادینه کرده اند، باید گفت، بهتر است خفقان بگیرید و از مبارزه با تروریسم در هر شکل آن حرفی نزیند. البته اگر جامعه جهانی در مقابله با ترور جدی بود اول باید همیاری و حمایت اش از حکومت اسلامی در ایران را فورا قطع میکرد و به مردم ایران کمک میکرد سر مار اسلام سیاسی و تروریسم اسلامی را قطع کنند تا مقابله با ترور در هر شکل آن، قدم های جدی به جلو بردارد و مردم عربستان سعودی و افغانستان و عراق و غیره هم بتوانند تکلیف خود با جنبش تروریستی اسلامی را روشن کنند.
یکبار دیگر به خانواده بازماندگان این عملیات وحشیانه ، تسلیت گفته و با آنها عمیقا همدردی میکنیم. باید همه مردم دنیا دست در دست هم داده و با ترور و انسان کشی بهر طریق ممکن مقابله کنند.
مینا احدی
٢٣ جولای ٢٠١۶

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com