مینا احدی
ترور وحشیانه در مونیخ و قتل حداقل ١٠ نفر و اشک تمساح حکومت تروریست اسلامی
شنبه, ۲ام مرداد, ۱۳۹۵  
مونیخ
اشتراک گذاری
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Youtube
Contact us

از ساعت ١٧.۵٨ دقیقه روز جمعه ٢٢ جولای، نفس ها در سینه حبس شده و بسیاری در آلمان و در سراسر جهان ، اخبارعملیات تروریستی را تعقیب میکنند که در مرکز شهر مونیخ در آلمان اتفاق افتاد. در آغاز بسیاری تصور میکردند سه نفر تروریست بسوی مردم در مرکزخرید و در مقابل این مرکز تیر اندازی میکنند و امروز شنبه ٢٣ جولای اعلام شد که مهاجم یک نفر بوده و پسر ١٨ ساله ایرانی / آلمانی داوید/س را عامل این ترور وحشیانه و تیراندازی بسوی مردم در مرکز خرید میدانند. تا کنون اخبار حکایت از مرگ ١٠ نفر و زخمی شدن ٢١ نفر هست که حال تعدادی از زخمی ها وخیم توصیف شده است . پلیس آلمان انگیزه این عملیات تروریستی و وحشیانه را هنوز اعلام نکرده است. در یک ویدئو که از جر و بحث یک نفر با این فرد در مدیای اجتماعی پخش شده او میگوید در آلمان بزرگ شده از محله فقیر نشین است و تحت درمان روانپزشکی بوده است. امروز طبعا اخبار و اطلاعات دقیقتری در مورد انگیزه این فرد اعلام خواهد شد. فرد مهاجم روز گذشته یا خودکشی کرده و یا پلیس او را کشته است. رسانه ها از حمله پلیس به منزل او و والدین اش حرف میزنند و این خبر اکنون در رسانه ها و در بین مردم آلمان مورد بررسی و توجه زیادی است.
علت هر چه باشد، در دست گرفتن یک اسلحه و حمله به مردم بیگناه در مرکز خرید جنایتی است که باید محکوم شود. ما خود را در کنار خانواده ها و بستگان قربانیان این واقعه دردناک دانسته و با آنها صمیمانه ابراز همدردی میکنیم.
از همه ایرانیان در مونیخ و در آلمان دعوت میکنم که با حضور فعالانه در مراسم های گرامیداشت این قربانیان و اعتراض به ترور، یک پیام مهم به افکار عمومی آلمان و دنیا بدهند ما قربانیان تروریسم اسلامی هستیم و هر نوع ترور و آدمکشی را بشدت محکوم میکنیم.
جمهوری جنایت و ترور اسلامی که روزانه در ایران حداقل ده نفر را به قتل رسانده و حکومت تروریسم سازمان یافته اسلامی است، حکومتی که در سراسر دنیا ترور سازمان میدهد و مخارج تروریستهای اسلامی در دنیا و حزب الله و حماس و غیره را میدهد با ارسال پیامی به این ترور اعتراض کرد،
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران، با «تروریستی» خواندن این حادثه، گفت که “مبارزه با تروریسم به هر شکل و در هر کجا خواست جدی جامعه جهانی است.”
به بهرام قاسمی و سران حکومتی که دستشان به خون هزاران و هزاران نفر آلوده است و تروریسم اسلامی را در دنیا نهادینه کرده اند، باید گفت، بهتر است خفقان بگیرید و از مبارزه با تروریسم در هر شکل آن حرفی نزیند. البته اگر جامعه جهانی در مقابله با ترور جدی بود اول باید همیاری و حمایت اش از حکومت اسلامی در ایران را فورا قطع میکرد و به مردم ایران کمک میکرد سر مار اسلام سیاسی و تروریسم اسلامی را قطع کنند تا مقابله با ترور در هر شکل آن، قدم های جدی به جلو بردارد و مردم عربستان سعودی و افغانستان و عراق و غیره هم بتوانند تکلیف خود با جنبش تروریستی اسلامی را روشن کنند.
یکبار دیگر به خانواده بازماندگان این عملیات وحشیانه ، تسلیت گفته و با آنها عمیقا همدردی میکنیم. باید همه مردم دنیا دست در دست هم داده و با ترور و انسان کشی بهر طریق ممکن مقابله کنند.
مینا احدی
٢٣ جولای ٢٠١۶

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com