محسن ابراهیمی
تبهکاران تروریست پشت تروریسم همدیگر پنهان میشوند! در حاشیه لفاظیهای ترامپ و روحانی در سازمان ملل
پنجشنبه, ۳۰ام شهریور, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

“آن که حقیقت را نمی داند نادان است ولی آن که حقیقت را می داند و آن را پنهان می کند جنایتکار(تبهکار) است.” برتولت برشت

این سخنان برشت را باید در قاب طلا گرفت و بر بالای میز خطابه مجمع عمومی سازمان ملل آویزان کرد.

جهان را به وضعی انداخته اند که کسی مثل ترامپ، حامی پروپاقرص حکام فاسد عربستان و دهها حکومت جانی دیگر جرئت میکند انگشتش را به حکومتی مثل جمهوری اسلامی نشانه رود و آن را به درستی یک حکومت “دیکتاتوری فاسد” خطاب کند و خود به عنوان منادی صلح و آزادی و حقوق بشر ظاهر شود!

از طرف مقابل رئیس جمهور حکومتی که پرونده دهها هزار قتل عام زندانیان سیاسی زیر بغلش است، رکوردار اعدام و شکنجه و آدمکشی است، انگشتش را به ترامپ نشانه رود و خود را به عنوان مدافع کرامت انسانی یاد کند!

جهان را به وضعی انداخته اند که رئیس دولت آمریکا که در تولید القاعده و طالبان و داعش دست داشته است انگشتش را به حکومت ترویست اسلامی نشانه رود و در نقش قلابی پهلوان مبارزه با تروریسم ظاهر شود!

و از طرف مقابل، رئیس جمهوری حکومتی که خود خالق حزب الله، حامی حماس، پیش کسوت القاعده و طالبان و داعش در راه انداختن ترور در جهان بوده است، جرئت میکند در نقش قربانی تروریسم اسلامی و مبارز علیه ترویسم ظاهر شود!

جهان را به وضعی انداخته اند که سران دولتهایی سراپا فاسد در آمریکا و ایران، دولتهایی که خود در راس تروریسم اسلامی جهان معاصر هستند جرئت کنند پشت همدیگر قایم شوند و مذبوحانه تلاش کنند نقش خود در سازماندهی ترور در جهان و منطقه و به خاک و خون کشیدن میلیونها انسان را پنهان کنند!

این تبه کاران جهانی همه حقیقت را میدانند. هم خود وهم همدیگر را خوب میشناسند. به نقش خود و همدیگر در راه انداختن ترویسم اسلامی به خوبی واقفند. اینها پشت چهره تبه کار همدیگر پنهان میشوند تا چهره جنایتکار خود را پنهان کنند!

مردم جهان، مخصوصا آن میلونها انسانی که مستقیما و دائما جان و زندگیشان با خطر مرگ و نیستی توسط تروریسم اسلامی تهدید میشوند باید بدانند که اولین قدم برای رهایی از تروریسم اسلامی فقط و فقط حضور فعال و متشکل خودشان در صحنه مقابله با هیولای اسلامی است.

تا آنجا که به ما مردم ایران مربوط است، اولین و عملیترین قدم برای رهایی از تروریسم اسلامی پایین کشیدن حکومت اسلامی با خامنه ای و روحانی و همه دار و دسته های اصولگرا و اصلاح طلبشان است.

از صفحه فیسبوک محسن ابراهیمی

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com