محسن ابراهیمی
مردم هشیار باشید! میتوانید و نباید بگذارید ترور اسلامی در تهران بهانه ای بدست حکومت اسلامی تروریست بدهد!
پنجشنبه, ۱۸ام خرداد, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

این مهم نیست که ترور امروز درتهران یک توطئه از درون حکومت اسلامی بود یا کار داعش. مهم این است که برای جمهوری اسلامی این کشتار اسلامی یک مائده آسمانی است!

میتوان تصور کرد که جانیان اسلامی حاکم در ایران خوشحال هستند که میتوانند بیشتر مظلوم نمایی کنند که بله “ما خودمان قربانی تروریسم” هستیم تا اعمال تروریستیشان در سوریه و عراق و سایر نقاط جهان و خود ایران را توجیه کنند!

میتوان تصور کرد که همین فردا شکنجه شده ای را پشت دوربین بنشانند تا اعتراف کند که آلت دست آل سعود بوده تا جامعه ایران را نا امن کند و از این طریق رقابت تروریستی شان با سردسته شاخه سنی تروریسم اسلامی را توجیه کنند!

میتوان تصور کرد که همین فردا در باره کشف شبکه تروریستی داعش و خنثی کردن ترورهای دیگر توسط سربازان گمنام امام زمان رجز خوانی کنند تا در مقابل جامعه قدرتنمایی کنند!

دنیای وارونه ای است و همین الان خالقین اصلی باندهای ترور و توحش اسلامی در جهان خود در نقش قربانیان ترور و مبارزان علیه ترور ظاهر میشوند و جمهوری اسلامی هم یکی از مهمترین اینهاست.
حکام آمریکا که طالبان را با دست خود ساخته اند دست در دست شیوخ مرتجع حاشیه خلیج که داعش را خلق کردند همین دیروز در ریاض ژست مبارزه با تروریسم گرفتند!
پوتین در روسیه که حامی سرسخت قاتل صدها هزار مردم سوریه است خود مدعی است اصلا یک پای اصلی مبارزه با ترویسم است!

حکام اسلامی ایران که ید طولانی در سازمان دادن ترور در جهان و ایران دارند، حکامی که همین سال گذشته فقط در خود ایران بیش از هزار انسان را با طناب دار ترور کرده اند مدتهاست در نقش قربانی ترور و مبارزه علیه ترور ظاهر میشوند!

می بینیم که تروریستهای مشهور جهان که به دو قطب تقسیم شده اند هم فعالانه مشغول تقویت باندهای ترور قطب خودشان هستند و هم فعالانه قطب مقابل را عامل تروریسم و خود را قربانی تروریسم معرفی میکنند.

مردم هشیار باشید،
ترور در تهران جلوه دیگری از همین رقابت دو قطب تروریستی است و همین الان در اتاقهای فکر اطلاعاتی جمهوری اسلامی مشغول سازمان دادن استفاده سیاسی از این ترور هستند تا اعتراض بحق شما را که قطب سوم در مقابل همه باندهای تروریست اسلامی و حامیان جهانیشان هستید خفه کنند!
مردم بیگناه کابل و بغداد و سوریه و فیلیپین و  نیجریه و لندن و منچستر و پاریس و تهران و نقاط دیگر جهان همچنان مورد حمله ترور و توحش اسلامی خواهند بود چون حامیان دولتی تروریسم اسلامی درجهان و منطقه به تحرک این ترویسم نیاز دارند. آنها به تداوم ترور اسلامی نیاز دارند هم برای توسعه وتحکیم قدرت سیاسی قطب خود در منطقه و هم برای به تمکین کشاندن جوامع تحت سلطه خود.

تنها راه مهار کردن تروریسم اسلامی به میدان آمدن متحد و قدرتمند همین قطب سوم در ایران و جهان است که قربانیان هر روزه این تروریسم هستند. تنها راه افسار زدن به تروریسم اسلامی زدن این مار سه سر توسط مردم است که یک سرش در ایران و سر دیگرش در عربستان سعودی و سر سومش در میان دولتهای غرب است که دهه های طولانی مستقیم و غیر مستقیم پشت باندهای مختلف ترویسم اسلامی بوده اند و هنوز هم هستند.

مردم معترض ایران،
شما مدتهاست که با یک سر اصلی این افعی کشنده اسلامی در ایران در جنگ و گریز هستید که در محاصره تنفر شما گیر کرده است. چشمهای زیادی در جهان به شما دوخته شده است که سر این افعی در ایران را در هم بکوبید. اتفاقی که در پایان دادن به تروریسم اسلامی در جهان نقش جدی خواهد داشت. *

۱۷ خرداد ۱۳۹۶-۷ ژوئن ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com