رحیم یزدان پرست
این کالسکه تمام چرخهایش از کار افتاده
پنجشنبه, ۱۸ام مرداد, ۱۳۹۷  
اشتراک گذاری

“کدام چرخ این‌کالسکه نمی‌چرخد؟!” (یادداشت روز)

این تیتر مطلبی است به قلم پاسدار حسین شریعتمداری سردبیر روزنامه کیهان روز ۱۳مرداد در همین روزنامه.

ما مردم ایران به حسین شریعتمداری اطمینان میدهیم و میگوییم که تمام چرخهای این کالسکه زنگ زده و از دور خارج شده، از کار افتاده و مردم دارند هولش میدهند که در سراشیبی سقوط آنرا به ته دره پرت کنند و آنرا برای  همیشه بگور بسپارند و بر ویرانه های آن دنیایی شاد، امن وآزاد و برابر بنا نهند.

حسین شریعتمداری هم مثل بقیه همپاله گیهایش در مقالات طولانی روده درازی میکند وسعی در “گمراه” کردن مردم دارد و برای بدست آوردن سرنخ از “مفاسدان اقتصادی”  آدرس غلط میدهد.

باید گفت که مفسدان اقتصدی کل این نظام و دم و دستگاه جنایت، کشتار، اعدام  و خفقان است، که در طی ۴۰ سال حاکمیت آن بجز تحمیل فقر و فلاکت و بی حقوقی بر مردم چیزی دیگر در کار نامه اش نمیشود پیداکرد. شریعتمداری خودش را به بی راهه میزند و بعداز کلی تعریف و تمجید از برادران سپاهی و اطلاعاتیش و بقول ایشان سربازان گمنام امام زمان  که چنین و چنان کردند. مثلا گرفتن عبدلمالک ریگی در هوا و نفوذ در شبکه اطلاعاتی سازمان سیا آمریکا، کاشتن نیرو در اینتلیجنت سرویس انگلیس و…  چرا حالا در کشف این سرنخ ” اتاق عملیات جنگ افتصادی” ناتوانند و گویا برای ایشان جای سوال دارد و گمانه زنی میکند که آیا برادران عزیز سپاه و اطلاعاتش، بین سه گزاره گرانی لجام گیسخت، گفته های ترامپ که هفته قبل گفت بود برای مذاکره با رئیس جمهور ایران آماده است و حامیان این گفته مان یعنی همان مفسدان اقتصدی رابطه ای نمیبینند؟

ما و مردم ایران میگوییم زحمت به خودتان ندهید و آدرس غلط ندهید. همه ما میدانیم و خود شما و کل حکومتتان هم میدانید که رابط همان برادران عزیز و دانه درشت سپاه و اطلاعات  وسران حکومت از قوه قاضایه تا مقننه و مجریه  به اضافه بیت رهبری و آفازاده ها هستند.

گند کاری این حکومت تا جایی پیشرفته که خود حکومت ناچارشد اسم معاون نیروی انتظامی و معاون اطلاعات سپاه را بعنوان متهم اصلی مفاسد اقتصادی اعلام کند که معاون نیروی انتظامی هفته پیش با به اصطلاح قید وثیقه آزاد شد.

شریعتمداری  مثل همیشه آدرس “دشمن فرضی” را در خارج کشور میدهد و این بار سرنخ را در امارات پیدا میکند. تلاش میکند این سرنخ را  بعنوان مسئول این بازار آشفته اقتصادی بمردم مرفی کند. همزمان “اعترض” میکند که در طی چند هفته چرا دلار از ۴۲۰۰ تومان به ۱۱ هزارو چند صد تومان و سکه از یک ملیون به ۴ میلیون صعود میکند.

آدرس غلط دادن وتلاش مفتضحانه او همین جاست که دنبال سرنخ خارج از حکومت میگردد.

جواب همه این “سولات” را مردم ایران بدرستی و دقیق میدانند وحکومت را نشانه رفته اند به همین خاطر در ادامه قیام دی ماه ۹۶ به خیابان ها ریخته اند و حکم به نابودی این رژیم سراپا جنایتکار، دزد و قاتل داده اند. آن روز دور نیست که حسین شریعتمداری و تمام سران ریز و درشت کثافت اسلامی از هر دسته و جناحش دستگیر و در دادگاههای علنی و عدلانه مردمی محاکمه شوند.

اعتراضات مردم دارو دسته های رنگارنگ جمهوری اسلامی را به جان هم انداخته است و هر روز پاچه یکی از جناح های خود را میگیرند و در مجلسشان غوغا برپا میکنند. بهمین خاطر است که حسین شریعتمداری هم تحت نام “مدافعان مذاکره” با آمریکا، پاچه دولت و جناح  روحانی را  میگیرد و از برادران سپاهی و اطلاعاتی خود گله مند است که چرا “دزدان” اقتصادی را “پیدا” نمیکنند.

شریعتمداری امروز مردم معترض و جان به لب رسیده ای که در ایران به خیابان آمده و فریاد نابودی این جنایتکارن را سر میدهند آشوبگر و تفاله های داعش نام برد. داعش اصلی شمائید و با اطمینان کامل باید گفت که با سرنگون شدن بختک اسلامی مردم دنیا نفس راحتی از دست تفاله و جنایتکارن اسلامی خواهند کشید.

امروزه مردم در خیلی از شهرهای ایران از جمله تهران، کرج، شیراز، اصفهان و خیلی دیگر از شهرها  برای بگور سپردن این جنازه متعفن اسلامی به خیابان آمده اند و شعار زندانی سیاسی آزاد باید گردد، مرگ بردیکتاتور، تا دیکتاتور سر کاره قیام ادامه داره وشعارهای دیگر، خیابانهای شهرها را تصرف کرده و در بسیاری از این شهرها نیروهای سرکوبگر را گوشمالی و فراری داده اند و موتورهای یگان ویژه شان را آتیش زده اند. زندانیان رجایی شهر روز شنبه بطور دسته جمعی و با صدای بلند فریاد زدند مرگ بر خامنه ای مرگ بر سپاه، مرگ یا آزادی، درود بر آزادی و آزادیخواهی. این انقلابی که شروع شده تا سرنگونی کامل این حکومت پیش میرود.

باید به حسین شریعتمداری و کل کسانی که تلاش میکنند این حکومت را از معرکه بدر ببرند گفت که دیگر دیر شده است و رجز خوانی شما بداد حکومتتان نمیرسد.

ایسکرا ۹۴۸

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com