محمد شکوهی
عزاداری بی بی سی برای رفسنجانی!
دوشنبه, ۲۰ام دی, ۱۳۹۵  
بی بی سی
اشتراک گذاری
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Youtube
Contact us

عزاداری بی بی سی برای رفسنجانی ادامه دارد ! بی بی سی مهمترین خبر دو روز گذشته اش را به مرگ رفسنجانی اختصاص داده  و رسما عزادار می باشد! این رسانه به اصطلاح “جهان آزاد سرمایه داری” در دفاع از عملکرد و نقش رفسنجانی برای جمهوری اسلامی، گوی سبقت را از رسانه های جمهوری اسلامی، نظیر فارس،ایرنا و ایسنا و دهها سایت وابسته به وزارت اطلاعات حکومت ربوده است.

پخش جانبدارانه مجموعه سخنان باندهای حکومتی، تلاش و تقلا برای کسب وجهه و آبرو برای “اکبرشاه”؛ به بهانه “اعتدال” این جنایتکار و ستون نظام بودنش . و….یک وجه همیشگی سیاست این رسانه در دفاع از  جمهوری اسلامی بوده است. در این دو روز گذشته وقاحت و بی شرمی بی بی سی، روی رسانه های فاشیستی جمهوری اسلامی را سفید کرده است.

شجره نامه و “خدمات رفسنجانی” را برای حکومت بازگو کرده است. مرتب به نقل از باندها و دار و دسته  های دزد و جنایتکار دور وبر باند رفسنجانی”خبر و گزارش” مخابره می کند.مجموعه ای گزارشات تصویری جانی خامنه ای با رفسنجانی و سایر مقامات حکومت را منتشر کرده و مدام در باره این جنایتکار مطلب و گزارش مخابره می کند.

رفسنجانی مرد و زنده نماند تا در دادگاههای مردمی به خاطر بیش از سه دهه جنایت و سازماندهی کشتار و سرکوب مردم ایران و جنایت علیه بشریت، به محاکمه کشانده شود. وی نقش مستقیم در سازماندهی سرکوبها و جنایات جمهوری اسلامی بر علیه مردم ایران داشته است. پرونده جنایات جمهوری اسلامی با مرگ رفسنجانی بسته نخواهد شد.

بی بی سی از یک چنین جنایتکاری عملا دفاع کرده و بدین ترتیب  در کنار جمهوری اسلامی آدمکشان اسلامی  و تمامی تاریخ بیش از سه دهه جنایت بربریت اسلامی قرار میگیرد. تهوع آور و چندش آور. بی بی سی با این سیاست کثیفش نفرت و انزجار مردم ایران را که برای رهایی از شر جمهوری اسلامی ، مبارزه می کنند، متوجه خودش کرده است.پرونده جنایات جمهوری اسلامی با مرگ رفسنجانی بسته نشده و باز می باشد.

مجموعه گزارشات بی بی سی در این مورد، بخشی از اسناد ننگین تاریخ  بی بی سی در دفاع از جمهوری اسلامی در تاریخ معاصر ثبت شده  و خواهد ماند.نسل های آینده و مردم رها شده ایران از شر نکبت جمهوری اسلامی، این اسناد و دفاع بی شرمانه و وقیحانه بی بی سی از جنایات جمهوری اسلامی را  فراموش نخواهد کرد  و ایران پاسخ درخور خودشان را به بی بی سی خواهند داد.

محمد شکوهی ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵

مجموعه گزاشات و تحلیل ها، عمدتا نظرات سران و مقامات جنایتکار جمهوری اسلامی در مرگ رفسنجانی را در “صفحه ویژه بی بی سی” برای عزاداری رفسنجانی بخوانید. لینک

http://www.bbc.com/persian/live/institutional-38566473

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  از همین نویسنده
 
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     روزنامه ژورنال     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com