اخبار / ایران / سیاسی / مهمترین
تجمع در اهواز در اعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت سیل‌
شنبه, ۲۵ام فروردین, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، گروهی از شهروندان منطقه «عین دو» در اهواز روز جمعه در اعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت سیل‌ و هدایت نشدن آب به سمت تالاب هورالعظیم راهپیمایی کردند.

در همین حال فیلم‌هایی نیز از حضور نیروهای ضد شورش در این منطقه اهواز منتشر شده است. بر اساس برخی گزارش‌ها، این شهروندان اهوازی خواستار ورود آب به تالاب هور العظیم برای کنترل سیل شده‌اند.

ر اساس گزارش‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، گروهی از شهروندان منطقه «عین دو» در اهواز روز جمعه در اعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت سیل‌ و هدایت نشدن آب به سمت تالاب هورالعظیم راهپیمایی کردند.

در همین حال فیلم‌هایی نیز از حضور نیروهای ضد شورش در این منطقه اهواز منتشر شده است. بر اساس برخی گزارش‌ها، این شهروندان اهوازی خواستار ورود آب به تالاب هور العظیم برای کنترل سیل شده‌اند.

اعتراض مردم در محله عین دو(سید کریم) شهر به بحران

Embedded video

@ShahramRafizade

حضور خودروهای یگان ویژه در مناطقی از شهر که امروز شاهد اعتراضات مردمی به ناکارآمدی نهادها و مقامات مسئول در بوده از جمله محلات عین دو و کوی علوی pic.twitter.com/JYHpBECmuB

Embedded video

۳۰ people are talking about this

در دو روز گذشته برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده بودند که وزارت نفت برای جلوگیری از آسیب دیدن تأسیسات نفتی مانع ورود آب به تالاب هورالعظیم شده است؛ با این حال بیژن زنگنه، وزیر نفت، این گزارش‌ها را تکذیب کرد.

پیش از این نیز در فضای مجازی و چند ویدئو در وب‌سایت یوتیوب خبرها و تصاویری از «برخورد یگان‌های سپاه با مردم و فشار بر آنها برای تخلیه روستاها و منازل مسکونی در مناطق سیل‌زده به‌ویژه در استان خوزستان» منتشر شده بود.

Embedded video

مردم سیل زده عین دو (سیدکریم) غرب شهر اهواز در اعتراض به عدم رسیدگی حکومت به و باز نشدن و تخریب منازل و مزارع مردم

۲۵ people are talking about this

از رادیو فردا

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  دیگر عناوین خبری
  فیسبوک ما
 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com