اجتماعی / اخبار / ایران / مهمترین
هتل آسمان شیراز هنوز می سوزد. احتمال ریزش
یکشنبه, ۱۳ام مرداد, ۱۳۹۸  
اشتراک گذاری

تسنیم:استاندار فارس  حرارت زیاد به سازه هتل آسیب رسانده و احتمال ریزش آن وجود دارد.درجه حرارت بسیار بالاست و بخشی از سقف طبقه اول و منفی یک دچار مشکل شده است.

مهر:محمدرضا امیری فرماندار شیراز در مورد آخرین وضعیت ساختمان هتل آسمان گفته است: عملیات اطفاء حریق توسط آتش نشانان در حال انجام است و به دلیل اینکه وضعیت ساختمان به گونه ای است که امکان ورود به آن وجود ندارد و انبوهی از تجهیزات در آنجا دپو شده، آتش نشانان اقدام به تزریق آب به ساختمان کرده اند تا عملیات اطفاء اتفاق بیفتد.

رییس اورژانس فارس در خصوص مصدومان این حادثه یاد آور شد: حریق تا کنون ۸ مصدوم داشته که ۶ کارگر هتل آسمان به صورت سرپایی درمان و  ۲ آتش نشان که به بیمارستان منتقل شدند و تاکنون یک آتش نشان از بیمارستان مرخص شده است.

به طور همزمان اقدامات دیگری نیز که در شورای هماهنگی مدیریت بحران و شورای تامین به ریاست استاندار و با حضور دستگاه‌های مسئول تشکیل شده، در حال اجراست.

وی  در مورد ترک خوردن ساختمان نیز بیان کرد: اکنون حرارت زیاد و بالای ۴۰۰ درجه سانتیگراد در نقاط مختلف ساختمان وجود دارد بنابراین ریزش ساختمان بعید نیست اما موضوع توسط متخصصان و آتش نشانان در حال بررسی است.

فرماندار شیراز عنوان کرد: مهم است که ساختمان درجا ریزش می کند یا به سمت اطراف که این موضوع توسط متخصصان امر در حال بررسی است.

منطقه ای نیز به شعاع ۱۰۰ متر اعم از مناطق مسکونی، تجاری، هتل ها و … در راستای ایمن سازی تخلیه شده و مردم در نقاط دیگر اسکان داده شدند.

امیری از مردم نیز خواست تا به شایعات توجه نکنند و اخبار را از صدا و سیما، رسانه های رسمی و مدیریت بحران پیگیری کنند.فرماندار شیراز همچنین با بیان اینکه احتمال بروز گازهای سمی وجود دارد، تاکید کرد: تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده و جای نگرانی نیست.وی از مردم نیز خواست تا به محوطه اطراف هتل مراجعه نکنند و به این خیابان هجوم نیاورند تا در انجام کار خللی وارد نشود.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com