اجتماعی / اخبار / ایران / مهمترین
۹۶ درصد متقاضیان مسکن مهر پردیس، اظهارات روحانی را رد کردند
شنبه, ۹ام اردیبهشت, ۱۳۹۶  
اشتراک گذاری

روحانی در اولین برنامه مناظره روز گذشته در خصوص تکمیل واحدهای مسکن مهر، دور از واقعیت بود!

روحانی در بخشی ازصحبت‌های خود راجع به تکمیل پروژه‌های مسکن مهر گفت: «مسکن مهر با همه اشکالاتی که داشت، این دولت خودش را متعهد دید که این پروژه را تکمیل کند! تقریبا تا پایان دولت یازدهم، مسکن مهر تکمیل می‌شود. البته به غیر از صد و چند هزار مسکن مهری که هیچ داوطلبی ندارد و این واحد‌ها در یک جاهایی ساخته شده که کسی حاضر به خریدن آن‌ها نیست.»

این در حالی است که وضعیت زندگی متقاضیان مسکن مهر پردیس به دلیل عدم تحویل واحدهایشان با وجود تکمیل آورده حساب نامناسب است. حتی هستند متقاضیان مسکن مهری که ماه هاست اقساط تسهیلات واحدهای مسکن مهرشان را پرداخت کرده اند، اما  رنگ خانه هایشان را ندیده اند. زیرا که روند تکمیل واحدهای مسکن مهر به خصوص مسکن مهر در پردیس در دولت یازدهم متوقف شده است.

اگر آقای روحانی فقط یکبار از پروژه های مسکن مهر پردیس بازدید می‌کرد و متقاضیانی را که مجبور هستند در پارکینگ های این ساختمان ها زندگی کنند را مشاهده می کرد، هیچ گاه این اظهارات را به زبان نمی‌آورد.

نظرسنجی قابل تامل مسکن مهر پردیس!

در همین راستا، کانال مسکن مهر پردیس نظرسنجی‌ای را فراهم کرد و از متقاضیان مسکن مهر خواست تا در آن شرکت کنند. تا مشخص شود چند درصد از آن‌ها واحدهایشان را تحویل گرفته‌اند؟

در این نظرسنجی که ۱۵۱۳ متقاضی شرکت کرده اند، ۹۶ درصد آن‌ها واحدهایشان را تحویل نگرفته و فقط ۴ درصد آن‌ها اظهارات حسن روحانی را مبنی بر تحویل واحدهای مسکن مهر تایید کرده‌اند.

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی