آخرین اطلاعیه ها / ایران
۲۵ نوامبر روز جهانی منع خشونت علیه زنان
پنجشنبه, 4ام آذر, 1400  
اشتراک گذاری

در روزی به استقبال ۲۵ نوامبر “روز جهانی منع خشونت علیه زنان” میرویم که خشونت جسمی، جنسی، روحی، سیاسی و اقتصادی علیه زنان در جهان بیداد میکند.
روزی نیست که هشتکی در فضای انترنتی به گوشه‌ای دیگر از خشونت علیه زنان نتازد:

منع خشونت علیه زنان، #نه به تجاوز، #مرا هم بشنو، #من هم، #نه یعنی نه، #نام متجاوزت رابگو، #نه به خشونت علیه زنان، #سکوت نمیکنم، #خشونت خانگی، #سکوت نکنیم، #خشونت کلامی، #نه به تجاوز و … و

“روز جهانی منع خشونت علیه زنان” به حرکتی جهانی علیه ستمکری علیه نیمی از جامعه بشری تبدیل شده است! ستمی که از معادن تا کارخانه‌ها، از ادارات تا محلات و منازل و تمام تجماعت انسانی پنهان و آشکار اعمال میشود! در تمام قاره‌های جهان و در تمام کشورها و قبیله‌ها و اجتماعات انسانی جاری ایست!
خشونتی که در سنت‌ها و ادیان در قوانین آشکار و پنهان به درازای تاریخ اعمال شده است و عقب نشینیش تنها و تنها با فشار مبارزاتی جنبش برابری طلبی زنان به عقب رانده شده است.
هنوز زنان در دمکراتیک‌ترین کشورها از حقوق مساوی در قبال کار مساوی برخوردار نیستند و تحت ستم و خشونت قرار دارند!


اختصاص یک روز علیه خشونت روزمره علیه زنان باید تنها گامی در جهت همبستگی و مبارزه جهانی و محلی هرروزه ما علیه این سنت کثیف و ضد بشری باشد.
اگر خشونت علیه زنان در جهان روزمره است، جنایت علیه زنان در دولتها و جنبش‌های سیاه و کثیف اسلامی به امری بنیادین در حیات و موجودیت این تبهکاران تبدیل شده است!
ما ۴۲ سال است که با حکومت نکبت اسلامی که بند نافش به آپارتاید جنسی علیه زنان گره خورده است و تا پایان حیات سیاه و تبهکارانه‌اش ادامه خواهد یافت درگیریم.
خوب میدانیم که جنبش‌های اسلام سیاسی تمام قوانین، تبلیغات و تفاوتهایشان را در ضدیت با زن و جنبش برابری طالبی خلاصه و معنی کرده‌اند.


اما وحشت این اراذل و اوباش و تعرض روزمره‌شان در تمام عرصه‌های شخصی و اجتماعی به حق زن، به دلیل حضور فعال زنان و مردان برابری طلب و ضد آپارتاید جنسی در جامعه است.
در ۴۲ سال حاکمیت سیاه جنایتکار اسلامی زنان در صف مقدم مبارزه علیه قوانین و تحرکات ضد زن رژیم جنگیده‌اند و پا پس نکشیده‌اند!
زنان مبارز در تمام عرصه‌های اجتماعی از آزادی حق پوشش گرفت تا حق انتخاب، از مبارزه علیه رسمیت یافتن تجاوز به کودکان و زنان تا اسید پاشی و سنگسار! در راس مبارزه برای سرنگونی نظام آزادی‌کش اسلامی و لغو تمام قوانین ضد بشریش ایستاده‌اند، جنگیده‌اند و هدایت مبارزه را در دست داشته‌اند!


حزب ما در تمام طول حیاتش همدوش جنبش آزادیخواهانه زنان در تمام جهان اعلام کرده است که آزادی زن آزادی جامعه است و در این راه جنگیده‌ایم!
اعلام کرده‌ایم که خواست برابری طلبانه زنان در تمام عرصه‌های اجتماعی و مبارزه با نظامهای ضد زن در سرلوحه مبارزات ما قرار داشته و دارد!


نه به خشونت علیه زنان!
زنده باد آزادی و برابری
نابود باد زن ستیزی در سراسر جهان!
سرنگون باد رژیم آپارتاید جنسی اسلامی در ایران!

کمیته خارج کشور حزب کمونیست کارگری.
تاریخ ۲۱/۱۱/۲۴

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
دعوت از تیم کشتی جمهوری اسلامی برای مسابقات دوستانه را محکوم می کنیم! جمهوری اسلامی باید در سطح جهان بایکوت شود! کانال کولبران و سوختبران: سکوتها را باید شکست! نامه دفتر بین المللی حزب کمونیست کارگری ایران به دنیس مونکادا وزیر امورخارجه دولت نیکاراگوئه اطلاعیه تکمیلی،یکشنبه ۲۶ دی: تجمعات بازنشستگان تامین اجتماعی در ۷ شهر تجمع باشکوه و عظیم بازنشستگان مقابل مجلس و چندین شهر دیگر:شاغل و بازنشسته اتحاد اتحاد.مجموعه فیلم یکشنبه ۲۶ دی: تجمعات بازنشستگان فولاد اصفهان، رشت و البرز شمالی و…
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی / آرشیو روزنه تا سال ۲۰۱۷

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی