اعتراض آرمین مرتب، برادر آروین مرتب از کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی، به حضور پزشکیان بر مزار برادرش

آرمین مرتب، برادر آروین مرتب از کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی، به حضور مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری بر مزار برادرش اعتراض کرد و در یادداشتی در شبکه ایکس نوشت:شما غلط کردید سر خاک آروین و آیدا رفتید!

نه تنها شما بلکه همه آن جاش‌های دور و برتان که سال‌هاست مشغول مکیدن خون مردم هستید و هیچ دستاوردی در طول ۴۵ سال حکومت ننگینی که مدافع آن هستید نداشته‌اید، غلط کردید آنجا رفتید!

ما در برابر شما ایستاده‌ایم و تا روز دادخواهی و محاکمه و مجازات تک تک شما اراذل کاسه لیس درگاه #خامنه‌ای جنایتکار در برابرتان خواهیم ایستاد!

اگر گمان کرده‌اید که همشهریانم با این بازی‌های کثیف سیاسی امثال شما، در مضحکه انتخابات شرکت خواهند کرد، سخت در اشتباهید. ما شما را بخشی از مشکل، بخشی از دستگاه سرکوب و پروپاگاندای کثافتی به نام #جمهوری_اسلامی می‌دانیم.

شما نیک می‌دانید که حکومت متبوعتان دیگر هیچ مشروعیتی در بین اکثریت مردم رنج کشیده ایران ندارد و برای گرم کردن تنور انتخابات و کشیدن مردم به پای صندوق‌های رای به هر شعبده‌ای دست خواهید زد!

اما زهی خیال باطل! مردم ما دیگر آگاه شده‌اند و خوب شما و امثال شما را می‌شناسند و در روز انتخابات فرمایشی بار دیگر به شما نشان خواهند داد که دیگر شما و #جمهوری_اسلامی تان را نمی‌خواهند.

بیش از این خاطر ما خانواده‌های پرواز را پریشان نکنید و از عزیزان ما برای مقاصد سیاسیتان سو استفاده نکنید!

غلط اضافی نکنید!

اینرا هم بخوانید

اعتصاب «هزاران» کارگر پروژه‌ای پیمانی صنعت نفت و گاز ادامه دارد

RadioFarda شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت می‌گوید «۲۴ هزار نفر» به اعتصاب کارگران پروژه‌ای …