انقلاب زنانه: انتخاب ما زنان و اکثریت مردم ایران؛ سرنگونی جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب زن زندگی آزادی

بار دیگر جمهوری اسلامی، مراسم “انتصابات” تحت عنوان “انتخابات” برگزار می‌کند که نه ربطی به پدیده “انتخاب” و “انتخابات” دارد و نه ارتباطی به خواسته‌های مردم ایران؛ مردمی که با “انقلاب زن زندگی آزادی” بپاخاسته‌اند که این حکومت را سرنگون کنند. 

این “انتخابات” هم نمایش سازماندهی شده مشتی سپاهی و بسیجی و به عبارتی همان داعشی است، که قرار است از بین آنها کسی بر مسند ریاست جمهوری منتصب شود. با توجه به اینکه “انتخابات” در جمهوری اسلامی علیرغم اِشغال فضای سیاسی و رسانه‌ها و اماکن عمومی توسط حکومت، همواره به فضایی برای تسویه حساب سیاسی جامعه و در ضدیت با آن تبدیل شده، و رژیم را در موضع ضعف قرار داده و جامعه علیه آن پیشروی کرده است.

این بار از جهات دیگر هم با دفعات قبل هم متفاوت است؛ رژیم جنایتکار اسلامی در حالی انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌کند که حدودا ۲ سال از وقوع انقلاب زن زندگی آزادی میگذرد و پرونده جنایات آن بسیار سنگین تر و سیاه تر از قبل شده است؛ جنایاتی که با کشتار در خیابان از کودک و نوجوانان تا بزرگسال، ناپدید سازی معترضین، کور کردن چشم و ناقص سازی اجزا و اندام های بدن، شلیک به اندام جنسی زنان، آزار جنسی زنان در خیابانها و تجاوز در زندانها، شکنجه‌های فیزیکی و مسمومیت دارویی در زندانها، حملات شیمیایی به مدارس، اعدام معترضین و بازداشت ده ها هزار نفر، حتی “کمیته حقیقت یاب سازمان ملل” را واداشت که جمهوری اسلامی را متهم به “جنایت علیه بشریت” کند و لذا ماموریت آن برای رسیدگی به سرکوبهای سازمان‌یافته حکومت در انقلاب زن زندگی آزادی یکسال دیگر تمدید شود. در متاخرین و بیسابقه‌ترین موضع گیری جاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشری ایران گفت: “شواهدی از “جنایت علیه بشریت” و “نسل‌کشی” علیه زندانیان سیاسی و بهائیان در دهه شصت شمسی وجود دارد”. یک اقدام تاریخی دیگر اینکه سپاه پاسداران رسما توسط دولت کانادا در لیست سازمانهای تروریستی قرار گرفت که جملگی وضعیت جمهوری اسلامی در سطح داخلی و بین الملل را در وضعیت شکننده‌تری قرار میدهد.

اینبار محکم تر از قبل در برابر این حکومت، اکثریت مردم ایران در سازش‌ناپذیرترین موقعیت با حکومت آدمکُش و در صف مقدم آن زنان مبارز در برابر جمهوری اسلامی صف بندی کرده‌اند که با بی‌حجابی سراسری، با ایستادگی  و اعتراض در برابر تحمیل حجاب و علیه زن ستیزی و سرکوبهای سازمان‌یافته، در یک مسیر مشترک با دانشجویان و دانش آموزان، رنگین کمانیها، آتئیستها، زندانیان سیاسی و دادخواهان، بازنشستگان و کارگران و معلمان و پرستاران، همچنان خواست سراسری و عزم راسخ اکثریت مردم برای سرنگونی این حکومت را نمایندگی می‌کنند.

ما زنان و اکثریت مردم ایران بارها فریاد زده‌ایم “رای ما سرنگونی”، “نه میبخشیم و نه فراموش میکنیم”، و نشان دادیم که هرگز “از دریای خون نمی گذریم”، و حالا بر بستر انقلاب زن زندگی آزادی، اعلام میداریم رای و انتخاب ما “انقلاب زن زندگی آزادی” است.

انقلاب زنانه تاکید دارد که باید با قدرت هر چه بیشتر، متحدانه و همبسته، این انتخابات جمهوری اسلامی را هم که روز ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار میشود به یک شکست قطعی دیگر برای آن تبدیل کنیم. در داخل کشور با شعارنویسی، پخش و نصب تراکت، پخش ترانه‌های انقلابی در اماکن عمومی، شعاردهی شبانه، پخش و نصب عکس جانباختگان، گرافیتی، ارسال پیامهای اعتراضی، تخریب بنرها و پوسترهای تبلیغی حکومت، فضای اشغال شده توسط حکومت در شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌ها و اماکن عمومی را از دست آن خارج کنیم. در خارج کشور در تجمعات ۲۸ ژوئن علیه انتخابات رژیم شرکت کرده و با اعلام  بایکوت حکومت آپارتاید جنسیتی”، به جهان نشان دهیم حکومت زن ستیز و اعدامی، نماینده ما مردم ایران نیست؛ این حکومت جلادان و قاتلان ما مردمی است که برای دستیابی به آزادی و برابری و سکولاریسم مبارزه میکنیم. ما بار دیگر به دنیا نشان خواهیم داد که انتخابات و کلیت این حکومت نزد ما زنان و اکثریت مردم ایران به رسمیت شناخته نمیشود و دولتهای جهان موظف اند دست از مماشات با حکومت جنایتکار بردارند و آن را بایکوت کنند.

تشکل انقلاب زنانه

۲ تیر ۱۴۰۳ – ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴

اینرا هم بخوانید

ادامه اعتراضات کارگران رسمی نفت در لاوان و اعتصابات کارگران پروژه ای نفت

امروز ۲۹ تیر کارگران رسمی نفت در ادامه اعتراضاتشان برای پیگیری مطالبات خود بار دیگر …