تاکید شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق بر مطالباتشان

عضای شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق سراسر کشور در تماس با خبرنگار ایلنا، از روند امور استخدام و تبدیل وضعیت خود انتقاد کردند.

این فعالان کارگری گفتند: پیرو پیگیری‌ها و جلسات صورت گرفته و جلسه سی‌ام مهرماه با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر و سایر مسئولان وزارت نیرو و شرکت توانیر پیشنهاداتی ارائه شد ازجمله؛ اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگری برای کلیه شاغلان پست‌های فشار قوی برق کشور، تخصیص و استفاده از کلیه چارت‌های بلاتصدی توانیر و تامین مابقی چارت‌های مورد نیاز از سایر شرکت‌های وابسته به وزارت نیرو؛ اما متاسفانه پس از گذشت حدود ٣ ماه، هیچ گونه اقدامی در این راستا انجام نگرفته و اگر هم مکاتباتی صورت گرفته، برخی از مسئولان مانند گذشته طرح و برنامه‌ها به دلخواه خود سوق داده و خواهند داد.

اعضای شورای هماهنگی اپراتورها افزودند: متاسفانه پس از گذشت طولانی، پیشنهاد ارائه شده را به سمت و سوی دیگر سوق دادند ازجمله، برگزاری آزمون بین شاغلان پست‌های فشار قوی برق کشور و  تخصیص ۴۰ درصد پست‌های بلاتصدی. حال پرسش اینجاست که چه دست‌هایی پشت پرده اینگونه اقدامات است و از اینگونه اقدامات چه کسانی ذینفع هستند که سالهاست علیرغم تمام مجوزهای صادر شده جهت تبدیل وضعیت اپراتورهای قرارداد کار معین پست‌های فشار قوی برق کشور ، سنگ اندازی انجام می‌شود؟!

اینرا هم بخوانید

دیوان بین‌المللی دادگستری اشغال اراضی فلسطینی توسط اسرائیل را «غیرقانونی» خواند

دیوان بین‌المللی دادگستری در لاهه، که عالی‌ترین مرجع قضایی سازمان ملل است در یک حکم …