حماقت بی حد و مرز مسعود پزشکیان و مزدوران حامی او در سنندج

شنبه دوم تیرماه ١٤٠٣ مسعود پزشکیان برای گرم کردن تنور سرد مضحکه انتخابات وارد سنندج شد. پزشکیان همراه عده ای از مزدوران محلی از جمله غریب سجادی رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در آرامستان بهشت محمدی سنندج، بر سر مزار آروین مرتب و آیدا فرزانه ۲ نفر ازجانباختگان هواپیمای اوکراینی که توسط جنایتکاران  جمهوری اسلامی مورد حمله موشک  قرار گرفت، در بهشت محمدی حاضر شد.   

((کامنت آقای آرمین مرتب برادر آروین مرتب از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی در انتهای این نوشته ضمیمه شده است ))

پزشکیان و حامیان مزدور او بشکل احمقانه ای در حالی بر سر مزار آروین مرتب و آیدا فرزانه حاضر میشوند که دولت کانادا  ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) سپاه پاسداران جمهوری اسلامی را عامل سرنگون کردن هواپیمای مسافربری پی‌اس ۷۵۲ دانسته و  در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داده است. 

مردم کردستان و بویژه سنندج اهمیتی برای سفرهای “انتخاباتی” سران مزدور حکومت اسلامی قائل نیستند. در چهار دهه گذشته با تلاشهای پیشمرگان مسلمان کرد از جمله غریب سجادی ها نتوانسته اند تنورهای سرد مضحکه های انتخاباتی را گرم کنند. و مشروعیتی برای نظامشان کسب کنند. 

مردم بارها انتخاب خود را کرده اند، تنفر و انزجار ار حکومت اسلامی تا سرنگونی.

پزشکیان اصلاح طلب حکومتی و غریب سجادی مزدور خوب میدانند سجده مزورانه آنها بر سر مزار آروین مرتب و آیدا فرزانه این جانباختگان هواپیمای مسافربری پی اس ٧٥٢ خشم و تنفر مردم علیه حکومت اسلامی و مزدوران محلی را صدها برابر بیشتر میکند. 

مردم در ایران و کردستان حامیان اصلی انجمن خانواده های جانباختگان پرواز ps752 هستند. همواره در مبارزات و در تجمعات این خانواده ها شرکت کرده اند.

مردم کردستان و سنندج رفتارهای مزدوران محلی از جمله غریب سجادی و شریک شدنشان در جنایتهای بیشمار سرکوبگرانه حکومت اسلامی را فراموش نمیکنند. 

نسان نودینیان 

٢ تیر ١٤٠٣

٢٢ ژوئن ٢٠٢٤

🔸آرمین مرتب، برادر آروین مرتب، از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی بر اثر شلیک موشک‌های سپاه پاسداران، در پیامی در پلتفرم ایکس (توئیتر سابق) به حضور مسعود پزشکیان بر مزار برادرش واکنش نشان داد.

🔸آقای مرتب، مسعود پزشکیان را خطاب قرار داده و نوشت «شما غلط کردید سر خاک آروین و آیدا رفتید»

🔸آرمین مرتب نوشته است «ما در برابر شما ایستاده‌ایم و تا روز دادخواهی و محاکمه و مجازات تک تک شما … در برابرتان خواهیم ایستاد».

🔸این برادر دادخواه با تاکید بر اینکه این «بازی‌های کثیف سیاسی» برای جذب مشارکت در انتخابات است، نوشته است: «بیش از این خاطر ما خانواده‌های پرواز را پریشان نکنید و از عزیزان ما برای مقاصد سیاسی‌تان سو استفاده نکنید.»

اینرا هم بخوانید

کردستان سنگر انقلاب علیه جمهوری اسلامی- نسان نودینیان پاسخ می‌دهد

مندرج در ژورنال شماره ۷۶۸ (لینک به فایل پی دی اف نشریه ژورنال برای پیاده …