حمله حسین فرحبخش، تهیه‌کننده سینمای جمهوری اسلامی، به زنان معترض به خشونت جنسی: «شلاق‌شان بزنید»

حسین فرحبخش از تهیه‌کنندگان سینمای جمهوری اسلامی، خواستار «شلاق زدن» به سینماگران زنی شد که به «خشونت، آزار و باج‌گیری جنسی» در عرصه سینما و تئاتر اعتراض کرده و خواستار توقف آن شده‌اند.وی دریک گفتگوی رادیویی به زنان معترض به خشنونت جنسی در سینما فحاشی کرده و وخواستار شلاق زدن زنان معترض شده است. وی پیشتر به «تجاوز» و تعرض به دست‌کم یک هنرپیشه زن متهم شده است.
لینک خزعبلات وی

وی از اقدام اعتراضی زنان سینماگر با عنوان «خیانت کثیف» نام برده که «باعث رفتن حیثیت سینما» شده است.وی در برنامه رادیویی جرم زنان معترض را «اشاعه فحشا» خوانده و گفت: «کی برای این‌ها ارزش و احترام قائل است که در قرارداد خود به عنوان تهیه‌کننده این حرفهایی که این‌ها می‌گویند را بگذارد؟»

فرحبخش در ادامه تاکید کرده است که «ما این خانم‌ها را به رسمیت نمی‌شناسیم» و «خانه سینما هیئت مدیره و نظام دارد، چه نیاز داریم که به این ۸۰۰ نفر اجازه دهیم بیایند!»او با بیان این که «این‌ها غلط می‌کنند که آبروی ما را می‌برند» در ادامه مدعی می‌شود که «سینما از تمام ارکان این مملکت تمیزتر است».

این تهیه‌کننده همچنین زنان سینماگر را در موضوع تعرض و تجاوز جنسی مقصر دانسته و می‌گوید: «اگر کسی خواست خودش یک غلطی بکند و یک جا پشیمان شد، این تعرض جنسی نیست، این احمقی آن آدم است».از رادیو فردا

روزنه:حسین فرحبخش غلط کرده! خودش متجاوز است و از سربازان امام گمنام امام زمان بیت رهبری و بچه ارشادی سیمای جمهوری اسلامی است. باید تو دهن این مزدور کثیف رژیم زد.

اینرا هم بخوانید

اعتصاب «هزاران» کارگر پروژه‌ای پیمانی صنعت نفت و گاز ادامه دارد

RadioFarda شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت می‌گوید «۲۴ هزار نفر» به اعتصاب کارگران پروژه‌ای …