تظاهرات در آرژانتین و پلاکارد #جعفر_عظیم_زاده را آزاد کنید


 Activists of the International Network for the Liberation of the World Political Prisoners demanding #FreeJafarAzimzadeh in Buenos Aires -Argentina 25Aug in the “trigger-happy”demonstration agains police brutality.
 در روز ۲۵ آگوست در شهر بوینس آیرس و شهرهای بزرگ‌ آرژانتین تظاهراتهایی وسیعی در اعتراض به کشتن مردم توسط پلیس آرژانتین برگزار شد. در تظاهرات بوینس آیرس فعالین ‘ شبکه جهانی برای آزادی زندانیان سیاسی در جهان’ با حمل پلاکاردهایی که بر روی آن نوشته شده بود ” آزادی فوری زندانی سیاسی ایرانی جعفر عظیم زاده ” خواستار آزادی فعال کارگری جعفر عظیم زاده شدند. یکی از پلاکاردهای حمایت از جعفر عظیم زاده توسط پدر داریو سنتیلان ، فعال آرژانتینی که توسط پلیس ترور شد، در طول تظاهرات حمل شد.
 جعفر عظیم زاده دبیر هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران به کرونا’ مبتلا شده است و مامورین به جای انتقال وی به بیمارستان بدون اطلاع قبلی او را به سلول انفرادی زندان گوهردشت انتقال دادند. عظیم زاده از ۲۶ مرداد با اعلام خواسته های زیر دست به اعتصاب غذا زده است: ۱- در اعتراض به فریب و انتقال به انفرادی زندان‌ رجایی شهر به جای بیمارستان ۲- عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا و نشر اخبار دروغ مبنی بر عدم بیماری کرونا در زندان اوین از طریق اخبار ۲۰:۳۰ و همکاری مسئولین زندان و‌ علی‌الخصوص پزشک بهداری برای پنهان نگه داشتن شیوع کرونا در زندان و مشارکت در سلب حیات زندانیان ‌‌و فریب اذهان عمومی ۳- بیخبری خانواده و آزار و شکنجه روحی آنان و سرگردانی خانواده در بیمارستانهای شهر تهران از یک شنبه ۲۶ مرداد دست به اعتصاب غذا زده است. 
 کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی ضمن حمایت از خواسته های جعفر عظیم زاده به تماسهای خود با سازمانهای جهانی جهت آزادی وی و سایر زندانیان سیاسی ادامه خواهد داد. 
ما از شما مردم آزادیخواه و تشکلهای مدافع آزادی زندانیان سیاسی دعوت میکنیم که از خواستهای جعفر عظیم زاده که خواست تمام زندانیان است حمایت کرده و با فشار هر چه وسیعتر به رژیم اسلامی خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط جعفر عظیم زاده و سایر زندانیان سیاسی شوید. 
 کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی
 ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ برابر با دهم شهریور ۱۳۹۹  
کانالهای تماس با کمیته :
 Facebook: Facebook/IranZendaniSiasi  Telegram: ‏‌‎@cfppi  Instagram: @cfppi  Tweeter: @IranCfppi  Email ‏cfppiiran2006@gmail.com
shiva.mahbobi@gmail.com
pouyandeparisa@gmail.com  Tel +44(0)7572356661
  Tel : +31(0)682198347  website: www.cfppi.org2 Anhänge