سیل 5545 نفر را در سیستان و بلوچستان بی خانمان کرده است

سیل 5545 نفر را در سیستان و بلوچستان بی خانمان کرده است. در همین حال غلامرضا اربابی” مدیرکل بحران “صحبت از  از اسکان اضطراری 5545 تن در مناطق امن کرده است. اینکه بعد از چند روز حکومت به سیل و مصائب آن ناچار میشود بپردازد، خود گویای بی تفاوتی محض حکومت به مردم در برابر فاجعه سیل می باشد. همه مردم می دانند که برخود ضد انسانی حکومت به چنین مشکلات و بلایای طبیعی چگونه بوده است.روزنه

گزارش مهر: بارندگی های چند روز اخیر در استان سیستان و بلوچستان علاوه بر خسارت به زیرساخت ها و بخش کشاوری استان، تاکنون به ۳۰۰ واحد مسکونی در استان نیز خسارت وارد کرده است.

—————–

گزارش ایسنا:غلامرضا اربابی  مدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان از اسکان اضطراری 5545 تن در پی جاری شدن سیل در بخش‌هایی از این استان خبر داد.

بارش باران از 30 دی ماه در استان آغاز شده و تا روز سه شنبه ادامه داشت و سبب جاری شدن سیل در برخی از شهرستان‌ها شد.وی با بیان اینکه در پی این حادثه قطعی برق در برخی از مناطق را داشتیم

در مجموع در پی این حادثه 1186 خانواده در مناطق سیل زده اسکان اضطراری داده شده و به عبارتی 5545 نفر به شکلی اضطراری اسکان داده شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم نداشته است اظهار کرد: تنها یک نفر نیز به علت تخریب آوار جان خود را از دست داد.

اینرا هم بخوانید

ذوالنوری، یک اطلاعیه در پارکینگ مجلس زدند که کسانی که خودروی شاسی بلند می‌خواهند مراجعه کنند

ذوالنوری، نایب رئیس مجلس: یک اطلاعیه در پارکینگ مجلس زدند که کسانی که خودروی شاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *