83 مصدوم گازگرفتگی درتالاری در ارومیه. حال سه نفر وخیم است

باقر بهرامی رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان غربی اعلام کرد: تعداد مصدومان ناشی از گازگرفتگی در یکی از تالارهای ارومیه به ۸۳ نفر رسید.

 ویبا بیان اینکه خبر آتش سوزی در این تالار تکذیب می شود افزود: هیچگونه آتش سوزی در تالار بهاره ارومیه رخ نداده و نشتی گاز موجب مصدومیت ۸۳ نفر از بانوان حاضر در این تالار شده است.

وی با بیان اینکه حضور به موقع نیروهای امدادی و اورژانس موجب شده مصدومان سریعا به بیمارستان منتقل شوند ادامه داد: هم اکنون مصدومان این حادثه به بیمارستان امام خمینی  تحت مداوا هستند.

بهرامی با بیان اینکه بیمارستان های امام خمینی، طالقانی و مطهری اورمیه به حالت آماده باش درآمدند افزود: همه مصدومین بانوان هستند و عدم تاخیر اورژانس موجب جلوگیری از یک فاجعه شده شده است.وی با اعلام اینکه تعدادی از مصدومین به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند .مهر 17 اسفند 95

—————–

باقر بهرامی رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان غربی حال عمومی مصدومان را به غیر از ۳ نفر را رضایت بخش اعلام کرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مصدومان حادثه گازگرفتگی تالار ارومیه گفت:ساعت ۱۸ در تماس با اورژانس از وقوع حادثه نشت گاز در یکی از تالارهای  ارومیه خبر دادند که همکاران  اورژانس با اعزام ۱۰۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به موقع در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود : نشت گاز در تالار عروسی موجب مسمومیت ۸۳ نفر شده بود که به موقع با خودروهای شخصی و دستگاه های آمبولانس به بیمارستان های سطح استان منقل شدند.

وی حال عمومی مصدومان را به غیر از ۳ نفر را رضایت بخش اعلام کرد گفت: تمامی مصدومان تحت درمان هستند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش آمار تعداد مصدومین وجود دارد گفت: تمامی بیمارستان های دولتی آماده باش شده و در حال پذیرش و درمان مصدومین هستند. مهر

اینرا هم بخوانید

ذوالنوری، یک اطلاعیه در پارکینگ مجلس زدند که کسانی که خودروی شاسی بلند می‌خواهند مراجعه کنند

ذوالنوری، نایب رئیس مجلس: یک اطلاعیه در پارکینگ مجلس زدند که کسانی که خودروی شاسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *