داعش کوچک علیه داعش بزرگ!

در جریان نمایش قدرت نظامی حکومت اسلامی ایران، داعش بزرگ، در اهواز  تیراندازی هایی صورت گرفت و تعدادی از انسان‌های «بیگناه»یا «باگناه» صدمه دیده و یا جان خود را از دست دادند. گویا داعش،یا همان تشکیلاتی که میخواست کپی جمهوری اسلامی ایران را در عراق پیاده کند، که من آنرا داعش کوچک می‌نامم، مسعولیت این عملیات را بعهده گرفته است.

مستقل از اينكه چه كسانى بطرف جه كسانى شليك كرده اند و جه كسانى در هماهنگى و همكارى ا  جه كسانى نقشه اين حمله را ريخته اند، اين اقدام و اقداماتى شبيه به اين در شرايط امروز ايران كاملا بنفع داعش بزرگ، يعنى حكومت اسلامى ايران تمام ميشود. و بهمين اعتبار ميشوع حدس زد كه چه دستهايى پشت اين عمليات و عملياتهايى از اين قبيل قرار دارند..

داعش کوچک که با پول‌های سرازیر شده از طرف حکومتهایی از جمله جمهوری اسلامی ایران،یک حکومت اسلامی دیگر را، بمدت چند سال، در بخش‌هایی از عراق دایر کرد و آنچنان جنایت‌هایی آفرید و چهره و پتانسیل واقعی حکومت های اسلامی در آفرینش جنایت را آنچنان آشکار بنمایش گذاشت که حمایت کنندگانش انکار حمایت کردند، اکنون هم، که رویای ایجاد «خلافت» اش را از دست داده است، در خدمت و بدستور همان اربابان انجام وظیفه میکند.

اگر بازماندگان داعش عراق در آغوش داعشی که هنوز در ایران حکومت میکند جا خوش کرده اند، طولی نخواهد کشید که مردم ایران به تاریخ خلافت ۴۰ ساله اسلامی در این خطه از جهان پایان دهند و سران این داعش را در دادگاه های علنی و در جلو چشم جهان به محاکمه بکشند.

 

جليل جليلى

لندن ٢٢ سپتامبر ٢٠١٨

اینرا هم بخوانید

رهبر درمانده تنها مانده! جلیل جلیلی

اظهارات اخير خامنه اى كه تلاشى است براى روحيه دادن به نيروهاى سركوبگرش، بيش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *