تعهد کتبی ازدریافت‌کنندگان “پیامک کشف حجاب” در خودرو

حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ ارسال پیامک «کشف حجاب در خودرو» به تعدادی از شهروندان را تایید کرد و گفت که دریافت‌کنندگان این پیام پس از مراجعه به پلیس با «تعهد کتبی» آزاد می‌شوند اما در صورت «تکرار» این اقدام، به دادگاه معرفی خواهند شد.

صدها نفر از مالکان خودرو در تهران در روزهای گذشته پیامکی را دریافت کرده‌اند که آنها را به «کشف حجاب در خودرو» متهم کرده و خواستار مراجعه آنها به «پلیس امنیت اخلاقی» شده است.

«در صورتیکه برای بارهای بعدی این اقدام در خودروی آنان مشاهده شود نسبت به تشکیل پرونده و ارسال آن به مراجع قضایی اقدام می‌شود». حضور دریافت کنندگان این پیامک در روز پنج شنبه در مقابل پلیس «امنیت اخلاقی» در خیابان وزرا (خیابان خالد اسلامبولی)، باعث ترافیک در این منطقه شد.

پلیس ادعا کرد که «ازدحام مراجعه کنندگان به پلیس امنیت اخلاقی مورد خاصی نبود» و « این مراجعه به خوبی مدیریت شد و هم اکنون مشکلی وجود ندارد». این پیامک‌ها برای مالکان خودروها ارسال شده و «ممکن است کسانی که کشف حجاب کرده اند مسافر باشند اما پلیس امنیت اخلاقی در این زمینه راننده خودرو را می‌شناسد».وی تاکید کرده که «رصد خودروهای حامل افراد هنجارشکن با چشمان غیرمسلح انجام می شود».برگرفته از ایرنا

 

اینرا هم بخوانید

جمهوری اسلامی ٥ نفر را به اتهام مواد مخدر در زندان یزد اعدام کرد

امروز پنجشنبه ۲۷ مردادماه ۱۴۰۱، پنج زندانی در زندان یزد اعدام شدند. هرانا نوشت:این زندانیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.