عطاءالله مهاجرانی: “اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، تروریسم منطقه را بلعیده بود”!!

مهاجرانی از مقامات سابق جمهوری اسلامی، وزیر ارشاد دولت خاتمی از حامیان و بانیان حکومت تروریسم اسلامی در ایران در دهه ١٩٨٠ میلادی است. وی در طول بیش از چهار دهه از قدرت گیری جمهوری اسلامی همکار و شریک جرم و یکی از متهمان سرکوب مردم ایران توسط رژیم است. وی از آملان و آمران  و بنیانگذاران حکومت سانسور وسرکوب در دروه صدارتش بر وزارت ارشاد در دوره خاتمی بوده است.

وی سالهاست لندن نشین شده و از لندن به دفاع از جمهوری اسلامی و حمایت از تروریسم اسلامی ادامه میدهد. دفاع وی از قاسم سلیمانی و سیاستهای منطقه ای سپاه، دفاع از تروریسم جمهوری اسلامی و تقلا و تلاش برای “کسب مشروعیت” برای حکومت ترور و اعدام در خارج کشور می باشد.

جمهوری اسلامی بنیانگذار و از حامیان تروریسم اسلامی در منطقه می باشد. سپاه پاسداران بازوی نظامی حکومت تروریسم اسلامی و سرکوب است.تروریسم جمهوری اسلامی دهه ها قبل از ظهور تروریسم اسلامی داعش، برادر ناتنی رژیم در منطقه، مشغول جنایت و آدمکشی می باشد. مهاجرانی خود محصول حکومت تروریسم اسلامی و از مدافعان حکومت ترور و جنایت است.

مهاجرانی و باندهای دور برش که در “حلقه اصلاح طلبان حکومتی” جا خوش کرده اند؛ از دلالان و لابی های سیاسی مهم جمهوری اسلامی در خارج کشور است. وی در مصاحبه با بی بی سی از سپاه پاسداران و قاسم سلیمانی و از دخالت سپاه پاسداران رژیم در منطقه در حمایت از تروریسم اسلامی، دفاع می کند.مهاجرانی و خیل کوچ کرده گان حکومت به خارج؛ لابی ها و حامیان جمهوری اسلامی در خارج کشور میباشند.

لابی ها و نمایندگان جمهوری اسلامی در خارج کشور، از جمله مهاجرانی به خاطر دفاع علنی و آشکارشان از تروریسم و فعالیتهای تروریستی سپاه؛ به خاطر شرکت و دست داشتن در جنایات دهه اول و دوم روی کار آمدن رژیم، در زمره آمران و حامیان تروریسم اسلامی و حکومت زندان و اعدام هستند.بساط اینها در خارج کشور باید برچیده شود.

محمد شکوهی

٢٦ دی ماه ١٣٩٩، ١٥ژانویه ٢٠٢١

اینرا هم بخوانید

بودجه‌های نجومی برای مراسم اربعین حکومتی! محمد شکوهی

در هفته‌های اخیر جمهوری اسلامی مشغول تدارک راه‌اندازی مراسم اربعین است و تا کنون ٦٠٠ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *