مادران زندگی و آزادی

فرزند دیگری در چنگال دژخیمان اسلامی در حال جان دادن است. مادران یکی یکی می آیند تا در کنار مادر بهنام محجوبی باشند. شانه هایشان به تکیه گاهی برای مادر بهنام تبدیل می شود. حال بهنام اصلام خوب نیست. حتی خبر آمده بود که او جان باخته است. مادر پویا بختیاری آمده است. مادر مصطفی کریم بیگی نیز و حالا مادر ابراهیم کتاب دار هم به جمعشان ملحق می شود. اینها مادران زندگی و آزادی هستند.
جمع که می شوند فقط شیون نمی کنند. درد دارند. غم دارند. درد و غمشان را فریاد می کنند. در فریاد درد و غمشان دادخواهی است. دادخواهند. از خون فرزندانشان نمی گذرند. چرا باید بهنام محجوبی به چنین وضعی دچار شود؟! چرا دو فرزند ابراهیم باید بی پدر شوند؟ یکی از میان مادران می گوید حکومت اسلام بانی این قتل و جنایت است. درست می گوید. جانیان باید مجازات شوند. مادران زندگی و آزادی خواستار مجازات عاملان و آمران قتل، شکنجه شدن فرزندانشان هستند.
آنها “صدای طپش قلب فرزدانشان را می شنوند. آنها صدای خنده شان را در باد می شنوند. و اشکشان را در باران می بینند”. این دل های بی قرار آرام نمی گیرد. صدای دادخواهی شان بلند است. با آنها همراه شویم. جوان دیگری در حال پر پر شدن است. یکی شویم. حکومت اسلامی نابود باید گردد. نگذاریم مادران دیگری داغدار شوند. نگذاریم جوان دیگری در زندان زیر شکنجه کشته شود. زندان سیاسی آزاد باید گردد. سرکوب و اعدام ملغی باید گردد. قاتلین مردم باید محاکمه شوند. به کمک مادران زندگی و آزادی بشتابیم.
حسن صالحی

https://www.facebook.com/100057012572751/videos/pcb.208182227758862/208181454425606

اینرا هم بخوانید

حضور نیری قاضی مرگ در آلمان و کمپین برای دستگیری او- حسن صالحی

مسئله حضور حسینعلی نیری از اعضای “هیأت مرگ” در کشتار زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *