اصغر کریمی: سال تازه را شادباش میگوییم

سال تازه را به همه شما عزیزان، به همه مردم آزاده و به شما که حزب کمونیست کارگری و اهداف انسانی و آزادیخواهانه آنرا دنبال میکنید، صمیمانه شادباش میگوییم.

امیدواریم سال تازه سال تحقق آرزوهای همه شما، آرزوهای همه مردمی باشد که برای سرنگونی حکومت اسلامی و برای جامعه ای انسانی مبارزه میکنند. سال تحقق جامعه ای بدون نابرابری، بدون تبعیض و فقر و بیعدالتی، جامعه ای شاد و پر از شکوفایی و شکفتن استعدادها، جامعه ای که در آن مذهب به کنج خانه ها رانده شده و شادی و خوشبختی در آن موج میزند. دست استثمارگران و آیت الله ها و دست مذهب از جامعه کوتاه شده باشد، کسی آقا بالا سر مردم نباشد، مردم در سراسر کشور در شوراهای خودشان متشکل شده باشند و آزادانه تصمیم بگیرند. جامعه ای که جای فقر را رفاه، جای مذهب و خرافه را علم، جای سرکوب و خشونت را نوعدوستی، جای تحقیر و ستم به زن را برابری کامل و همه جانبه، و جای سرمایه داری و بردگی مزدی را جامعه ای انسانی، جامعه ای سوسیالیستی، که شرط تحقق همه آرزوهای انسانی مردم است خواهد گرفت.

حزب کمونیست کارگری نیاز مبرم جامعه برای تحقق همه این آرزوهای شریف و انسانی است. حزب امید به پیروزی، حزب متحد کردن و سازمان دادن مردم، حزب سازش ناپذیر و انقلابی برای در هم کوبیدن حکومت و نظام ستمگران. این حزب شما است. به آن بپیوندید.

اینرا هم بخوانید

فرمان انقلاب زن زندگی آزادی: لغو مجازات اعدام!

بیانیه سه نهاد به مناسبت دهم اکتبر روز جهانی علیه اعدام روز دهم اکتبر روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *