ما دشمنیم!

در مملکت “کش‌یه‌منی” اسلامی هرکس بیشتر از مبارزه با فساد عربده زد بیشتر از بغل دستی‌هایش فاسد و دزد و چپاولگر است، در واقع “کلید!” مبارزه با فساد! دروازه کاروانسرای چپاول و ثروت را بر روی مومنین میگشاید! از خمینی “حصیر نشین” مستضعف گرفته تا سید‌علی خامنه‌ای، رفسنجانی، خاتمی و رئیسی و اژه‌ای و همه “مستضعفین!” که مقدمتاً مدارج رشد را در شکنجه‌گاهها و اعتراف‌کشی، خودکشی کردن و اعدام و چماق‌کشی و اسیدپاشی اسلامی با موفقیت گذرانده‌اند. از “تعزیه گردانی” مبارزه با فساد و دهلیزهای جنگ با “دشمن!” عبور کرده‌اند.

بهمین دلیل دقیقاً وقتی که عباس آخوندی، وزیر پیشین راه در دولت حسن روحانی، گفته بود که: “قدرت در ایران منافع متولیان اقتصاد زیرزمینی و قاچاق و کسانی که بیشترین بهره را از تحریم‌ها می برند را نمایندگی می کند”، مطمئن نبودم که خودش و دارودسته مافیائیش که در قدرت لمیده بودند چقدر در این کسب و کار پر رونق، به اصطلاح خودشان “سلطان” هستند.

اما امروز بازهم در اوج “نبرد!” با الحاد و کفر که قرار است “هیچ غلط نتواند بکند!” و مبارزه با فساد! سرکار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در تلویزیون ظاهر میشود تا توی دهن رئیسی و مبارزه با فسادش بزند و از افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی اختلاس و رشوه‌گیری نسبت به سال گذشته خبر بدهد، از رشد همه موارد مرتبط با اختلاس و ارتشا در کشور در نیمه اول سال ۱۴۰۰ بگوید! او گفت و هنوز آب‌دهان را قورت نداده، بلافاصله خبر از وبسایت صدا و سیما ام‌القراء اسلامی محو و نیست و نابود شد. دلیلش هم روشن است ایشان “دوره مورد نظر را، شش ماه پایانی دولت حسن روحانی”تا امروز اعلام میکند ، “موضوعی که قابل توجه است و باید به صورت جدی با آن برخورد کنند!”

همه میدانیم که نه این گفته‌ها تازه است و نه این خط و نشان کشیدنها و مبارزه اسلامی با فساد اسلامی نه دستگیر کردنها و میهمان کردن در سوئیت های لاکچری زندان اوین، سلاخ‌خانه دشمنان اصلیشان یعنی زن و مرد و پیر و جوان معترض!
اما….
عامل گرانی کیست؟ دشمن !
عامل اختلاس چیست و کیست؟ دشمن
عامل مصادره محیط زیست کیست؟دشمن!
تولید آقا زاده و ثروتهای میلیارد دلاری؟ دشمن!
خود آقا؟ دشمن
دلیل فساد؟ دشمن
دزدی برادران قاچاقچی شان در سپاه؟دشمن
اما این دشمن بی‌پدر و مادر که بیخ گوششان ترورشان میکند! اسنادشان را بار میزند و تحویل خیمه‌گاه دشمن (به تعبیر سردارسلامی!) میدهد و در سوریه “قره کششان” میکند، و نعمت محاصره نان و آب و دار ی مردم و ساختن بازار سیاه و احتکار را به سران جبهه اسلام هدیه کرده کیست که نابودیش را ثانیه شماری میکنند؟

لابد فوراً تداعی میشود که صهیونیستها، امریکای جهانخواری که قرار بوده فعلاً و تا اطلاع ثانوی “هیچ غلطی نکنند!” اما روزمره توی دهن اقتدار پوشالی مشتی انگل می زنند و ناتوان و عاجزشان کرده اند!

اما به این تابلو به این وهم به این هیاهوی مسخره کشُتم، گرفتم! به این دشمنانی که در عالم واقع سرِانگشت می چرخاندشان هرجا اراده کند له‌شان میکند محتاج هستند، نیاز دارند تا دشمنان واقعیشان را سرکوب کنند، چپاول کنند و به حیات گندیده‌شان ادامه دهند. مهم نیست ضربه میخورند! مهم این است که در داخل “بدنبال گردنی برای طناب دارشان” و به ارعاب کشاندن جامعه میگردند!

مبارزه با دشمن خارج از دین، عَلم مبارزه علیه دشمنان واقعیشان یعنی ما میلیونها زن‌،مرد،پیر و جوان بوده‌ایم و هستیم و گرنه این دشمنان خارجی که بیشترین خیر دنیوی و آخرت را برایشان داشته است! دشمن واقعی اینها چهل و چند سال است که مائیم و دشمن ما اینها! مایی که دیگر ریشه کنی این دمل گندیده و چرکین را فقط رویا نمی بینیم! داریم عملی میکنیم!متحد میشویم! دست در دست، بازو در بازو تا ریشه فساد اختلاس و قاچاق و زن ستیزی را خشک کنیم. مصممیم که خودمان اراده‌مان را در دست بگیریم! و دنیای بهتر مان را بسازیم.
۶ اکتبر ۲۰۲۱

انترناسیونال 941

اینرا هم بخوانید

شازده “دمکرات!” و شاه‌پرستان فاشیست! سیاوش مدرسی

میتینگ اول اسفند ۲۰ فوریه مقابل ساختمان اتحادیه اروپا با تعداد بسیار کمی و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *